Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanában *rengeteg fiatal...

Mostanában *rengeteg fiatal korú leányzót látok a környezetemben kék hajjal közlekedni, de még idősebbek között is van néhány példa. Ez egy új trend amiről csak én nem tudok vagy több is van emögött?

Figyelt kérdés

*kertvárosban élek és a festett hajú nőkhöz képest is soknak tartom a kék hajjal rendelkező egyének számát az elmúlt 1-2 évben.


Igen tudatában vagyok hogy ahogy az idő telik egyre divatosabbá válik a hajfestés még a fiúk köreiben is,de ennek ellenére is furcsálom a robbanás szerűen elterjedt kék hajú (elsősorban) nők számát,már csak azért is mert az egy igen extrém szín haj viseletként.A Válaszokat előre is köszönöm!


17/F



2017. jún. 1. 16:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre divatosabb a színes haj... nemcsak a kék, hanem lila, rózsaszín, extrémebb vörösek/narancsok...
2017. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kék hajam van, bár nem a divat miatt, hanem, mert ez az egyik kedvenc színem. Az egyik oldalon fel is van nyírva, így gondoltam, hogy az extrém fazon mellé legyen a szín is az. Most türkizben gondolkodom, van is itthon. Mindig is szerettem egy kicsit kitűnni a tömegből, sosem a divat miatt. Viszonylag nagyváros közelében élek, de nem láttam még hasonló hajszínű embert, mint én. Egyelőre nem tervezek sima színre váltani, így érzem jól magam. :) 23/L

2017. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:
Igen, én is megfigyeltem. Jómagamnak 7-8 éve van kék a hajamban, akkor költöztem végre városba ahol be lehetett szerezni hozzá színezőt (sajnos akkor még a jobbakat rendelni kellett). Egyébként ovis korom óta kék hajat akartam, próbálkoztam én kitartóan még szövegkiemelővel is (6-7 évesen :D) mondanom sem kell hogy mennyi sikerrel. Aztán már teljesen le is tettem róla, mikor beköltöztem a városba és felfedeztem hogy itt lehet rendes hajra való színezőt kapni, nem csak ételfesték meg krepp-papír van. Életreszóló élmény volt, azóta valahol mindig van kék rész a hajamban. Olyan 2 éve vettem észre, hogy sok tini színes hajjal rohangál (errefelé épp a rózsaszín dívik jobban de vannak kékek is), bár a legtöbb csak az "egynyári" kategória, azaz egy-két alkalommal újrafestik, majd hagyják kikopni, ami nagyon nem szép látvány, zöld, mocsárszínű, stb. Gondolom emiatt is terjedt el, hogy ezek a színek igénytelenek. Őszintén szólva engem hidegen hagy hogy épp mi a divat, nem érzem magam "megfosztva az egyediségemtől" ha szembe jön egy másik kék hajú lány, nem kezdem el az észt sem osztani a tiniknek hogy "te még gondolat voltál amikor nekem már kék volt a hajam". Igazából még örülök is ennek a jelenségnek, mert így ugrásszerűen sok olyan kék festék került a polcokra a fodrászkellékesekben, amiket korábban csak rendelni lehetett, illetve újak is vannak, szóval nekem tiszta haszon. :D Én ennek a számlájára írnám a dolgot.
2017. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak túl sok Adale életét néztek.
2017. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!