Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb valtoztat...

Mi volt a legnagyobb valtoztatas a kinezeteden amit a parod hatasara/keresere tettel magadon?

Figyelt kérdés

hajvagas/növesztes, ekszerek viselese, piercingek tetovalasok ,testmodositas , plasztika ,ruhazat ...stb


Szabad finoman arra törekedni ,hogy a masik valtoztasson a külsejen vagy nem?



#piercing #rövid haj #tetoválás #kopaszság #frizure fülbevalo #magassarku. szoknya #picsanadrag #levagatas #drasztikus valtozas #smiktetovalas
2019. jan. 31. 12:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
?
2019. jan. 31. 16:25
 12/26 anonim ***** válasza:
83%

Egyedül ruha terén , szokta mondani , hogy neki jobban be bejönne , ha néha szűkebb ruhákat is fel vennék ami ki hangsúlyozza az alakom .

Tetkom van régóta , pc 16-17 éves korom óta van bőven . Hajam meg 15 éves korom óta eléggé fel van nyírva és akcél szürkére van festve max 1-2 más színű melir benne és annyi .

15 évesen lett a bal falu fülemben összesen 14 lyuk . 2ben van két karika meg a másik 12-ben egy spriálos cucc van , orrom bal oldalán van egy kis karika , ajkam alatt van egy kis pont meg a jobb szemöldökömben van két kis karika . Soha nem mondta , hogy vegyem ki akar melyiket vagy ne festessem a hajam vagy növesszem meg a hajam . Így szeret ahogy vagyok és amilyen vagyok . Mivel monda ketten motorozunk a bukó sisak miatt is meg amúgy is nekem jobb a rövidebb haj .

27N

2019. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Befestettem a hajam. Nem kért rá, igazából évek óta terveztem egyébként is, de az adta meg a végső lökést, hogy tudtam, hogy bejönne neki.

Azóta néha visszasírja az eredeti színem, de egyelőre nekem jó így. 😃

2019. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Beleszerettem egy lányba és 30 kg ot fogytam, aztán egy másik lányba szerettem vele, miatta meg elkezdtem edzeni, ott meg vagy 10kg izmot szedtem fel, plusz metroszexuális lettem, többet foglalkozom magammal mint egy nő. :D
2019. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, hiszen olyannak szerettem meg, amilyen volt. Persze mikor igénytelen lett, és hanyagolta a fürdést, a borotválkozást és a hajvágást,az nyilván nem tetszett. (azt mondta azért, mert már elég ideje együtt vagyunk, hogy elengedhesse végre magát)

De ő összejött egy hosszú, fekete hajú valakivel, majd közölte, hogy legyek szőke és rövid hajú.

A másik szintén hónapok után közölte, hogy váltsak stílust,mert ő a plázacicás öltözködést szereti. Tűsarkú, mayo chix, stb. Én meg pont az ellentéte vagyok.

2019. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
És lettél szőke ,rövidhajú?
2019. jan. 31. 23:28
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi válaszomban írtam, hogy NEM.
2019. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%

Tetoválás, testmódosítás és egyéb tartós vagy végleges változtatások szóba se jöhetnének.


A haj befestése mondjuk határeset, arról lehetne esetleg beszélni, hogy próbáljuk ki egyszer, de eddig még egy pasim sem hozakodott elő ilyesmivel.


Ruhák, cipők, ékszerek terén egy-egy alkalommal hajlandó vagyok mást felvenni, ha kifejezetten kéri, hogy az adott alkalommal mást szeretne látni rajtam, de azért az öltözködésem tartós megváltoztatásába itt sem mennék bele.

2019. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Lemondtam a magassarkúról.
2019. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom, hogy szeret rajtam valamit amit amúgy is előszeretettel hordok, szívesen szerzek be pluszba hasonló ruhadarabokat és hordom gyakrabban az adott szabást/színt.

Ez nagyon minimális és szerintem mindenki csinálja valamilyen mértékben, legyen az férfi vagy nő.


Véleményt mondani lehet, elvárni dolgokat, másikra ráerőszakolni az akaratod nem.

2019. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!