Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb valtoztat...

Mi volt a legnagyobb valtoztatas a kinezeteden amit a parod hatasara/keresere tettel magadon?

Figyelt kérdés

hajvagas/növesztes, ekszerek viselese, piercingek tetovalasok ,testmodositas , plasztika ,ruhazat ...stb


Szabad finoman arra törekedni ,hogy a masik valtoztasson a külsejen vagy nem?



#piercing #rövid haj #tetoválás #kopaszság #frizure fülbevalo #magassarku. szoknya #picsanadrag #levagatas #drasztikus valtozas #smiktetovalas
2019. jan. 31. 12:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? SEMMIT nem azért teszek,változtatok magamon mert van párom. Sosem kérne ilyet/ilyeneket úgyszint én sem
2019. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Picing, tetoválás, plasztika kizárt, az öltözködési stílus változása vagy más frizura kipróbálása az jó, változatossá tehet egy nőt. A hajvagásnak sem lennék ellene. Ha szeretné, a hosszú hajam akár egészen rövidre is nyírhatják.
2019. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%
Nekem csak hajvágás volt. Fokozatosan rövidebbre vágattam a hajam a párom kívánságára. Hát középig érő hosszú hajam volt és ebből lett először vállig érő, majd kb 2 héttel később normál hosszúságú pixie fazon és szintén kb 2 héttel később ennél is rövidebb pixie fazon hátul felnyírva. Most is ilyen. Ennél rövidebbet nem akarok, bár a párom szeretné ha picit jobban fel lenne szedve hátul és felül is rövidebb lenne.
2019. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%

Én tetoválást és piercinget is csináltattam a párom kérésére. Alkar és váll tetoválásom lett és mindkét fülem kitágítattam. Ezen felül még lett septum, köldök orr és ajak pc-m.

A septum PC-t a tágítókat és a tetkókat csak a párom miatt csináltattam meg.

2019. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg páromnak is eléggé parádés ízlése van, mit ne mondjak, tipikusan az az eset, amire azt szokták mondani, h ahhoz h nagyon rossz ízlésed legyen nagyon jónak is kell lennie. Mindketten csináltunk már olyat, ami a másiknak nem tetszett, de semmi radikális nem volt, és még ha bunkón szuggeráltuk is nemtetszésünket, sosem vártuk el egymástól, hogy a másik változtasson, meg sosem tennénk ilyet. Pl. én imádom a színes és extrém kontaktlencséket, és barátnőm azt mondta, "rossz értelemben igéző", szóval randira nem feltétlenül azt vettem fel. De pl. én most vacilláltam azon, hogy a természetes szőke hajamat átfessem-e vörösre (ekkor mondjuk mental breakdownom volt), meg levágassam-e, és ő mondta hogy ő szereti a hosszú szőkét, úgyhogy így hagytam. De ő egyszer átfestette a haját szivárványszínűre, és megmondtam neki, hogy a halálos ágyán is ezzel fogom a vérét szívni, ez akkora epic bullshit :DDDD de nagyon imádom, és tudja ő is, és ezért se vesztem vele össze, mert felszínes lett volna, pedig kiégtem teljesen. Lényeg az, hogy mindketten nagyon tiszteljük egymást,és tiszteletben tartjuk a másik elcseszett ötleteit is ^^
2020. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Semmi extra, csak sexy fehérneműket hordok mióta vele vagyok, mert tudom , hogy imádja. De nem külön kérés ez sem, csak látom rajta, mennyire tetszik neki. Meg most ledobtam 10 kilót a karantén alatt, azt sem pont miatta, de látom, hogy tetszik neki, hogy vékonyabb lettem.

Imádja a hosszú hajat, és én is. De nekem sajnos elég nehezen növöget, ezért sokáig hordtam póthajat meg néha csatosat most is szoktam.

Ő pl miattam levágatta a haját mikor ismerkedtünk. Nagyon nem bírom , ha egy pasinak hosszú a haja, főleg ez a kukás zsák fazon szerintem okádék. Úgyhogy mondtam, ha szeretne randizni, ezt intézze el. Mert amúgy normális séróval nagyon jó pasi, de az a gizda haj senkinek nem áll jóll.

2020. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!