Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Énnyire csúnya lennék?

Énnyire csúnya lennék?

Figyelt kérdés

Sokan mondták hogy csúnya vagyok, úgy hogy nem kértem a Vélemény]üket. Már előtte is csúnyának éreztem magam, de ezek csak rá erősítették.


Két nagyobb gond van a testemel, az egyik az hogy nagyon dagadt vagyok. A másik pedig Hogy nagy az orrom.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Mik rontják el a testem, mik a hibáim? Most kikérem a véleményetek, de csak kúltúráltan. Mondhattok rosszat, de kúltúráltan. Segítsetek.


2019. jún. 26. 23:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon dagadtól ez még elég messze van.
2019. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt lányként mondom, nagyon bájos arcod van. Szerintem kifejezetten szép vagy. Én mindig azt mondom, hogy ha valami bajod van az arcoddal, sminkeld le :D De neked tényleg nincs rá szükséged. Ha az orrod nem tetszik, azt éppen meg lehet kontúrozni, de mint előttem is írták, nem nagy, nem csúnya, hanem karakteres. És szerintem az egyáltalán nem rossz dolog.

Az pedig tényleg túlzás hogy nagyon dagadt vagy. Van egy kis felesleg, de ez inkább kicsit molett mint nagyon dagadt. De ha nem tetszik, és nem érzed így jól magad, akkor ezen is tudsz válzotatni.

2019. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szep lany vagy!
2019. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszel :D

nem vagy csúnya, csak korlátoltak az emberek. már nem érzik a valódi szépséget.

2019. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves szavakat! ❤️És a segítségeket hogy min kell még változtatnom.
2019. júl. 3. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!