Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek én csinosnak...

Szerintetek én csinosnak számítok? 24/L

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok és igyekszem odafigyelni az étkezéseimre is. Szeretek öltözködni, igényes vagyok, viszont a sminkelést nem szoktam túlzásba vinni :D


Mostanában nem igazán jött össze a párkeresés és kicsit elbizonytalanodtam. A környezetemtől, családomtól és barátaimtól mindig megkapom, hogy gyönyörű meg csodaszép vagyok, de ők nyilván elfogultak. Ettől függetlenül most éppen szüneteltem az ismerkedést, szóval kérlek ne bombázzatok privát üzenetekkel.


Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek én az átlaghoz képest valóban szebbnek számítok? Hogyan értékelnétek egy 10-es skálán?


[link]

[link]

[link]

[link]


(Bocsi a rossz minőségért, de messengerről mentettem le ezeket a képeket)


2023. szept. 9. 20:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
96%
Átlagos vagy, de ez nem baj. Az ég adta világon semmi baj nincs veled, nem a kinézeted miatt nem jön össze a párkeresés, hanem szimplán van ez így, van akinél nehezebben megy, vagy szimplán rosszkor van rossz helyen, a párkeresés külsőtől függetlenül van akinek nehezebben jön össze. A lényeg, hogy a kinézeted rendben, viszont pontozni nem foglak, mert egyszerűen nem tűnik helyesnek egy embert leírni egyetlen egy számmal.
2023. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos vagy egy szép hajszín nagyon sokat dobna rajtad.
2023. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 hosszúhajú ***** válasza:
95%
csinos helyes kedves szimpatikus. kb 8 - de eszembe nem jut pontozni, ha nem kéred. nálam kb alig van 10-es nő. határozottan pozitív jó benyomást keltesz.
2023. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
96%
Nálam 10-ből 8. Csinos vagy!
2023. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
95%

Mindegy mit mondunk. Az önbizalmad belülről jön. Illetve nálad nem.

Egy teljesen önazonos, de mondjuk duci, vagy pattanásos lány ilyet egyébkent nem kérdezne sosem idegenektől.

A belsődön dolgozz.

2023. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen átlagos
2023. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
96%
a leírásból azt hittem, 10-ből 10, de igazából semleges, átlagos, 10/6
2023. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon átlagos, valószinűleg a személyiséggel és a belsővel lehetnek komoly gondok.
2023. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te szép nő vagy ! Nagyon szép ! Ha mindenképpen pontoznom kellene akkor 10-ből 9-et mindenképpen adok neked ! F
2023. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
93%
10/6.
2023. szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!