Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek én csinosnak...

Szerintetek én csinosnak számítok? 24/L

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok és igyekszem odafigyelni az étkezéseimre is. Szeretek öltözködni, igényes vagyok, viszont a sminkelést nem szoktam túlzásba vinni :D


Mostanában nem igazán jött össze a párkeresés és kicsit elbizonytalanodtam. A környezetemtől, családomtól és barátaimtól mindig megkapom, hogy gyönyörű meg csodaszép vagyok, de ők nyilván elfogultak. Ettől függetlenül most éppen szüneteltem az ismerkedést, szóval kérlek ne bombázzatok privát üzenetekkel.


Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek én az átlaghoz képest valóban szebbnek számítok? Hogyan értékelnétek egy 10-es skálán?


[link]

[link]

[link]

[link]


(Bocsi a rossz minőségért, de messengerről mentettem le ezeket a képeket)


2023. szept. 9. 20:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
75%
Gyönyörű vagy, nekem nagyon bejössz.
2023. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is nagyon bejössz/bejönnél!
2023. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
21%
Hát, cuki vagy. Olyan hörcsög fejed van xD
2023. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon bejössz! Szívesen megismernélek!
2023. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
58%
Az alakod tökéletes, az arcod álomszép, nem vagy egy sminkmániás.. kár, hogy nem szabad veled ismerkedni. :/
2023. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Az igen, ennyi kanos hímneműt egyrakáson. 🤣
2023. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) Nem gondoltam, hogy ennyi kedves és dicsérő hozzászólással találkozom, tényleg nagyon jól esik 😊


Az önbizalmamon jelenleg is dolgozom, ezért is szüneteltetem az ismerkedést, nem nagyképűségből.


A képeimet töröltem, úgy érzem 36 válasz kellőképpen elegendő visszajelzés a kérdésemre.

2023. szept. 12. 19:04
 38/38 anonim ***** válasza:
72%
Aki megakarja ismerni megtalálja a Tinderen
2023. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!