Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek én csinosnak...

Szerintetek én csinosnak számítok? 24/L

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok és igyekszem odafigyelni az étkezéseimre is. Szeretek öltözködni, igényes vagyok, viszont a sminkelést nem szoktam túlzásba vinni :D


Mostanában nem igazán jött össze a párkeresés és kicsit elbizonytalanodtam. A környezetemtől, családomtól és barátaimtól mindig megkapom, hogy gyönyörű meg csodaszép vagyok, de ők nyilván elfogultak. Ettől függetlenül most éppen szüneteltem az ismerkedést, szóval kérlek ne bombázzatok privát üzenetekkel.


Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek én az átlaghoz képest valóban szebbnek számítok? Hogyan értékelnétek egy 10-es skálán?


[link]

[link]

[link]

[link]


(Bocsi a rossz minőségért, de messengerről mentettem le ezeket a képeket)


2023. szept. 9. 20:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
67%
Pontozásnak nem látom értelmét, inkább első benyomásnak, nekem a legelső ami eszembe jutott, hogy aranyos. Olyan kis kedvességet árasztasz.
2023. szept. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Noren1989 ***** válasza:
9%

Test ok

Arc nok

2023. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
26%
Nok?
2023. szept. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
66%

nem vagy csunya. es biztos sok fiunak bejossz, csak kezdemenyezz te is talan 🙂

kedves normalis lanynak tunsz, ez csak az en velemenyem de szerintem a legtobb fiunak nem jon be ha egy csaj tulzasba viszi az edzest es latszik hogy izmos 😅

egyebkent ennek skalazasnak semmi ertelme, mindenkinek mas szamit szepnek, de ha ez megnyugtat *atlag* alatt biztos hogy nem vagy.

amugy bocsi de egy kicsit nagykepunek tunik hogy kijelented elore hogy ne bombazzanak privat uzenetekkel xd

es tipp, szerintem engedd ki sokkkal tobszor a hajadat es kiserletezz vele, sok lanytol el veszi a szepseget ha hatra kotik 🙂

19 eves vagyok ha ez szamit.

2023. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
93%

"Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek én az átlaghoz képest valóban szebbnek számítok?"

Egyáltalán nem.

2023. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
29%
megy viszont a lepontozás mindenkinek
2023. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg nem szép, átlagos nagyon
2023. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
71%

A képek alapján én a "csinos" szót nem használnám. Nekem az az öltözködést jelenti leginkább, ezen a pár képen meg inkább sportos, laza stílusúnak tűnsz. Mármint ez nem baj, csak nem is kifejezetten csinos szerintem.

Az arcod szép, a hajad szép, a bőröd szép, az alakod jó. Tetszik hogy természetes szépség vagy. Nem egy femme fatale típus, inkább az aranyos szomszéd csaj. De nekem ez jobban is tetszik. Nyilván mindenkinek joga van a saját véleményéhez, de szerintem az átlagos baromira nem ez. Lehet az instán igen, de ha kimegyek az utcára kevésbé kellemes arcú, kevésbé jó alakú nőket látok inkább.

N

2023. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
31%
Akkor nem sokat mozdulsz ki 28as :D
2023. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Csini vagy! Irigylem a pasidat!
2023. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!