Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Amikor Palvin Barbit látom...

Amikor Palvin Barbit látom mindig rámtör egy olyan "bárcsak így néznék ki" érzés. Olyan gyönyörű az a lány hogy hihetetlen. Nektek még nem volt ilyen érzésetek? (Lányok)

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlenül gyönyörű az a lány sminkkel vagy anélkül is. És olyan jó neki hogy ilyen népszerű. Tisztára irigylem és szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

2013. márc. 20. 18:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%
Basszus... csak szerintem csúnya?
2013. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%
Az túlzás hogy ronda. Szép lány, de nem különleges.
2013. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%
milyen érdekes, hogy a kicsit negatívabb kommenteket lepontozzák... Amúgy hétköznapi lányokra irigykedem, nem ilyen agyonsztárolt pic$ákra. Rám is bárki lehetne féltékeny, ha szinte csak fotókon látnának, full sminkben, photoshopolt testtel.
2013. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
34%

Biztos, hogy nem fotósoppolt a teste, mert van videó is egy-egy fotózásáról, vagy vannak felvételek divatbemutatókról, az pedig a valóságot mutatja.

És ezeken az arca is valódi. Nyilván viselnek sminket, de a smink alatt is megállapítható, hogy szép-e egy arc vagy sem.

Vannak olyan divatbemutatók, ahol minimál sminkkel jelennek meg a lányok. Tehát nincs erősen kifestve a szemük, túlhúzva a szájuk. És a reklámjában is természetesre van sminkelve, tehát látható az igazi arca.

2013. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak sztároknál érzem ezt, hanem hétköznapi embereknél is. Osztálytársaknál, ismerősnél, utcán látott embereknél... irigylem őket amiért szépek.
2013. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
17%

Nekem példaképem Palvin Barbara, ennek ellenére nem vagyok féltékeny rá. Én vagyok olyan szép, mint Barbi, soha senkire nem szoktam féltékeny lenni. És pláne nem cserélnék senkivel, meg vagyok elégedve a saját életemmel.

Na, és még rímelt is! :D

2013. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
4%

Ja, és 14/L. :)

(Utolsó vagyok.)

2013. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Annipan válasza:

Tudod őt is photoshoppolják azért olyan szép.

Egy physiologus beszélt róla hogy milyen következményei lesznek ezeknek a dolgoknak:testkép zavar,önbizalom hiány és az idő előre haladtával ez egyre gyakoribb lesz a fiatal lányoknál hogy hozzájuk mérik magukat(a lehetetlenül tökéleteshez) ők is modellek akarnak lenni hogy hogy ne lássák magukat rondának,dagadtnak.


Van egy műsor amiben egy szépségmániás találkozik egy eltorzult arculval és eltöltenek együtt egy hetet

A lifenetworkön megy "A szépség és a szörnyeteg újabb meséje"

2013. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen atlagos. Sokkal szebb ismeroseim vannak. En nem ertem mitol ilyen hires. Biztos vagyok benne, hogy te is szep vagy, ne irigyeld ot!:) 14/l
2013. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
En pont ugyanezeket erzem. :(
2014. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!