Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Amikor Palvin Barbit látom...

Amikor Palvin Barbit látom mindig rámtör egy olyan "bárcsak így néznék ki" érzés. Olyan gyönyörű az a lány hogy hihetetlen. Nektek még nem volt ilyen érzésetek? (Lányok)

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlenül gyönyörű az a lány sminkkel vagy anélkül is. És olyan jó neki hogy ilyen népszerű. Tisztára irigylem és szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

2013. márc. 20. 18:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagyon fog el ilyen érzés, én szeretek önmagam lenni. Ha el is fogna, biztos nem Palvin Barbi miatt, szerintem vannak nála sokkal jobb nők is. És nőkről beszélek, Barbi meg olyan, mint valami kislány.
2013. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha az a lány nem lenne híres, nem venné észre senki
2013. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg nagyon szép lány, nekem is eszembe jut, hogy jó lenne ha így néznék ki, bár nem szeretnék olyan magas lenni mint ő(gyönyörűek a magas lányok, de már annyira hozzászoktam a magam kis 160 centijéhez, maradnék ilyen magas :) )

Én Audrey Hepburn-t tartom nagyon szépnek, ha arcot cserélhetnék vele, azt nem bánnám :)

2013. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
38%
hát bas*ki ez olyan gyerekes egyáltalán megkérdezni. ez tök normális dolog,ha meglátunk valakit aki szerintünk szebb nálunk,rögtön úgy akarunk kinézni. de nem csak sírni kell ,hogy jajj olyan csúnya vagyok,sajnáljatok,hanem tenni ellene. eljárni sportolni,törődni a hajaddal,bőröddel, egészségesebben kajálni és megtanulni elfogadni hogy nem te vagy a legszebb a világon, nincs is ilyen mert mindenkinek más a szép. majd ha érettebben gondolkodol rájössz ,és arra is hogy nem csak a külső számít,művelődni sem árt:D ..
2013. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem nincs olyan érzésem, hogy "bárcsak így néznék ki", én szeretek én lenni. Nincs valami kedves, barátságos arca, persze attól még szépek a vonásai, de számomra ennyi.
2013. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
51%
pff akkor pontozzatok le ha ettől jobb nektek. semmi sértőt nem mondtam
2013. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%

szerintem vannak nála sokkal szebb lányok is, pláne smink nélkül. nagyon túl van nekem sztárolva az a csaj, pláne itt a gyk-n.

hidd el, te is biztos szép vagy.


24F

2013. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%
Palvin Barbi szerintem is szép, de nem különleges. Igaza van az egyik előttem lévő hozzászólónak, hogy ha nem lenne híres nem foglalkozna vele senki. Amúgy meg nagyképű arca is van. A szemei elismerősen szépek, de egy igazi sötétbarna szem szerintem sokkal többet visz mint egy kék. Jó alakja van meg jól áll neki a modellkedés, ügyes lány...:) Viszont nem hiszem hogy cserélnék vele :$
2013. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%
Én is lány vagyok, és szerintem is nagyon szép lány, a magam külsejével nem vagyok megelégedve, de mégsem karok vele cserélni, mert tisztában vagyok azzal hogy annak hogy én milyen vagyok, oka van, hozzám nem illene az a külső, én így vagyok eredeti, az arcom illik a lelkivilágomhoz, a személyiségemhez, nekem ez áll jól, az ő arca nem.
2013. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
47%
Én pont ma nézegettem a hivatalos fb oldalán a képeit. És rám tört a nosztalgia,hogy istenem de jól néz ki,bárcsak én is így néznék ki! És az a kisugárzás,az a szép szeme:)). Gyönyörű szép. Mindezek mellet az alakja is tökéletes.
2013. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!