Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Amikor Palvin Barbit látom...

Amikor Palvin Barbit látom mindig rámtör egy olyan "bárcsak így néznék ki" érzés. Olyan gyönyörű az a lány hogy hihetetlen. Nektek még nem volt ilyen érzésetek? (Lányok)

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlenül gyönyörű az a lány sminkkel vagy anélkül is. És olyan jó neki hogy ilyen népszerű. Tisztára irigylem és szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

2013. márc. 20. 18:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Háát igen....az alakja tényleg jó,elég kevés lánynak van ilyen szinte tökéletes alkata,ezért is vették fel modellnek.Az arca is szép,szerintem a szeme különösen gyönyörű. *.*
2014. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Tényleg nagyon gyönyörü nő, de én elégedett vagyok magammal és már hasonlítottak is hozzá, nem egyszer. :)
2015. dec. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!