Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ezekkel a méretekkel lehetek...

Ezekkel a méretekkel lehetek modell?

Figyelt kérdés

157cm magas

45kg

Mell 75cm

Derék 65cm

Csípő 74


Mennyibe kerülne elindulni? Ha eltudnék tudom nem vagyok épp magas bár még nőhetek mert még tini vagyok.

És ha vki úgygondolja lenne esélyem akkor melyik modell ügynökségnél?

(Elkesztem edzeni,napi fél óra séta,meg jóga,két naponta alsó hasizomra edzek es diétázok de egészségesen nem betegesen :D pl napi 1000 kcal körüli ételmennyiséget viszek a szervezetembe



2018. aug. 31. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: Alacsony
2018. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
az egész modell szakma elég nagy lutri. lehetetlen megjósolni, hogy vajon befutsz-e és sikeres topmodell leszel, vagy örökké csak lelkes próbálkozó maradsz. rengeteg lány (és fiú is) szeretne modell lenni és a megrendelők kedvükre válogathatnak köztük. a modellek szabadon cserélgethető csavarok a divat/reklámszakma gépezetében. egyik nap ilyet, másik nap olyat keresnek. nagyon kevés az igazán komoly sztár, akik csak ebből jól megélnek és nekik is nagyon nehéz dolguk van. ráadásul mivel az egész a szépség és a külső köré épül, egy idő után véget ér és nincs tovább.
2020. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!