Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kellene megmondani...

Hogyan kellene megmondani fiatal férfi munkatársunknak, hogy ez munkahely és nem a strand?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal férfi munkatársunk az irodában, aki olyan rövid sortokban jön dolgozni mindennap, amelyeknek szinte nincs is száruk. Teljesen kint vannak a combjai, amikor leül a gépe elé. Ilyen sort nem munkahelyre, hanem strandra való. Hogy kellene megmondani neki, hogy ne sértődjön meg? Elég kis érzékeny srác, és eléggé gyerekes, nem szeretnénk megbántani, de mégsem állapot, hogy minisortban jár dolgozni.

2019. aug. 13. 15:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell ezt túlmisztifikàlni.

Meg kell mondani neki hogy túl rövid nadràgban jön és illetlenség így megjelenni.

Nem kell a kis lelkére figyelni, ha van esze akkor felfogja és nem sértődik ilyenen meg!

2019. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
El kell fogadni. Szerintem nagyfokú diszkrimináció, ha csaknem erre a női kollégákat is figyelmeztetitek. Ha nincs dresscode, bizonyos keretek között azt visel mindenki ami jólesik, és komfortos.
2019. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha van dresscode vagy mindenkire érvényes íratlan szabály, akkor ezekre kell higgadtan felhívni a figyelmét.

Ha nincs, és nem jön ügyfél vagy vendég... nos, akkor arra kéne koncentrálni, amiért a fizetést kapjátok.

2019. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Én továbbra sem gondolom, hogy ez munkahelyre való ruha lenne:


[link]

2019. aug. 13. 18:09
 5/33 A kérdező kommentje:

Ez a - különben szimpatikus - kis kollégánk így jár be dolgozni:


https://www.youtube.com/watch?v=y6p-U_DTZd8

2019. aug. 13. 18:24
 6/33 anonim ***** válasza:
76%

"Én továbbra sem gondolom, hogy ez munkahelyre való ruha lenne."

Nem kötelezö azt gondolod.

A fönök hogy gondolja?

2019. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
*Nem kötelezö azt gondolnod. (elírtam)
2019. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
22%
Engem is biztos zavarna az ilyen. De ha így van kedve bejárni, mit tudtok tenni? Semmit. Nem hiszem, hogy előírás lenne arra, hogy az irodai dolgozók hogyan jelenhetnek meg a munkahelyükön. Ha ügyfelekkel találkozna, akkor nyilván számítana ez is, de hát ha neki ez tetszik, ez van. És miért is zavar titeket ez annyira?
2019. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

Van desscode? Ha van, akkor lehet neki finoman jelezni, hogy ezt nem szoktak jo szemmel nezni.

Ha nincsen, akkor ugy jar be, ahogy neki tetszik. Nekem is van kolleganom aki rovidgatyaban es haspoloban jon be, nyar van, gondolom nem akar meggyulladni. Ot se erdekli mikor en meg lakk gatyaban lancokkal korbetekerve megyek be dolgozni. A fonokunknek annyi szamit, hogy jol vegezzuk a munkankat es jo arcok legyunk.

2019. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
36%

Ha a nőknek is kötelező a térdig érő szoknya/nadrág akkor megmondhatjátok neki is. Ellenkező esetben, milyen jogon mondanátok neki?

Ha p . csanadrágban jönne be, mostmár azt is tiszteletben kéne h tartsátok, elvégre LMBTQ. Amelyik cég nem nyitott erre az lehúzhatja a rolót.

2019. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!