Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusom van?

Milyen stílusom van?

Figyelt kérdés

Szóval szeretném tudni kb milyen stílusom van. Egyszerű pasztel rózsaszín,világos kék,bej színű pulcsit hordok.Sima színű farmert,ilyen kilátszó mintás zoknit amit most a H&M be lehet kapni pl:mangó mintás,tojásos stb. A hajam altalaba kibontva van.Kevés sminket szoktam hordani.És nagyon szeretem a NASA-s pulcsikat,és van is eggy (nem divatból hordom,érdekel a NASA,és szeretem is az űrkutatást).

NORMÁLIS VALASZOKAT KÉREK.köszönöm❤



2019. aug. 21. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
VSCO?
2019. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon átlagos. Tömeg.
2019. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Oszinte leszek, de nem azert mert g*ciskedni akarok. Nincsen stilusod, tipikusan azokat a ruhakat hordod amik eppen aktualisan felkapottak. Tomeg.

Probald meg vegiggondolni, hogy milyen vagy te valojaban es milyen a szemelyiseged es ezt hogyan tudod tukrozni az olozkodrseddel.

2019. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Az a szomorú hogy én épp tömeg nem akartam lenni.Mindeggy kell valamit változtassak..De az a vicces hogy nekem ezek a ruhák télleg tetszenek és nem azert vettem mert most ez a menő.
2019. aug. 21. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy épp pont ezek tetszenek,amivel semmi baj nincs is.Viszont ezek tényleg a tömeg VSCO girl kategóriába tartozik.
2019. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen színe van a simának? 🤨🤨🤨
2019. aug. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

legalább nem szándékosan veszed meg őket xdd

hogyha nem akarsz annyira tömeg lenni akkor keress másik stílust pl pinteresten

esetleg hordj szoknyát még mom jeans-t, cargot nagy zsebekkel ne, ez is nagyon tömeg lett

az eboy-egirl stílust kerüld, mert az iszonyat sok ember majmolja (tisztelet annak, aki jól is néz ki úgy)

esetleg nézegess ruhákat alin meg külföldi webshopokban, viszonylag olcsók és ingyenes a shipping 💁🏻‍♀️

2019. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi.A sima színű farmer az a világos.És pont azután irtam ki a kérdést miutan megerkezett 4 felső.Amit Hollandiából rendeltem szóval nem H&M meg ilyen helyekről vettem.Szerintem maradok ennél a pasztel szines stílusnál mert ez az én stílusom.Ha majd lemeny ez a divat akkor majd nem lesszek tömeg.
2019. aug. 22. 11:36
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi.A sima színű farmer az a világos.És pont azután irtam ki a kérdést miutan megérkezett 4 felső.Amit Hollandiából rendeltem szóval nem H&M meg ilyen helyekről vettem.Szerintem maradok ennél a pasztel szines stílusnál mert ez az én stílusom.Ha majd lemeny ez a divat akkor majd nem lesszek tömeg.
2019. aug. 22. 11:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Most veszem észre véletlenül kétszer kuldtem el az üzenetet.Bocsi véletlen volt.😅
2019. aug. 22. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!