Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként mennyire gáz női...

Férfiként mennyire gáz női bodyt hordani?

Figyelt kérdés

Hidegebb időben általában mindig a derekam szokott fázni először. Egy ismerős ajánlotta, hogy póló alá vagy helyett vegyek fel nyugodtan bodyt.

Találtam férfi verziót is de az vagy beszerezhetetlen, vagy nem tetszik ezért kezdtem a nőik között keresni.

Még a méretezéssel gondban vagyok, fel mernétek próbálni boltban, esetleg eladótól segítséget kérni?



2019. aug. 25. 17:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
26%
Semmi gond nincs ezzel, csak akkor ne várd el, hogy férfiként is tekintsenek rád a nők. Hetero férfiak ilyet nem viselnek.
2019. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%

Basszus, ha nagyon fázik, miért ne húzhatná fel?

Szerintem ha nem látszik ki, nyugodtan vegyél.

Ha cikinek érzed, olyan boltba keresgélj, ahol férfi ruhák is vannak. És ne hagyd, hogy kilógjon.

De egyébként szerintem egy egyszerű trikó is megfelelne, amit betűrsz. A body-val amúgy nagy a macera, ha pl pisilni mész, lekell tolni ugye a nadrágot és azt látja ott mindenki, hogy mi van rajtad.

2019. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
48%

Talán, mert a trikót erre találták fel, hogy póló, ing alá vegyék fel az emberek.


Kérdező, szoknyát és tangát is hordasz titokban?

2019. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Sem szoknyát, sem pedig tangát nem hordtam soha.

Nem értem a nemi identitásom hogyan függ össze egy ruhadarabbal. Láttam már nőket is férfi cuccot felvenni.

2019. aug. 25. 18:54
 5/42 anonim ***** válasza:
21%

"Nem értem a nemi identitásom hogyan függ össze egy ruhadarabbal"

Nem baj, majd megérted, ha agyilag is felnősz és 100%-ban hetero férfinak érzed majd magad.

2019. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
81%

Nem gáz, az én szememben nem sérülne valakinek a férfiassága azért mert bodyt hord, egy nagyon praktikus es klassz ruhadarab, nekem is van jopar, sot, telen szinte mindig van rajtam a ruha alatt.

A noi bodykkal tobbnyire a hosszuk a gond, en 170 enti vagyok es gyakran az L-es meret sem er ossze a laban kozott. Raadasul ferfimotyoval kimondottan kenyelmetlen lenne.

De ha fel akarod probalni, akko menj olyan uzletbe ahol sokan vannak, mondjuk h&m, valogass mintha a csajodnak keresnel valamit, majd fog ossze ferfiruhakkal, es akkor a kutya nem latja mit viszel be a probafulkebe.

2019. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz, de ha csak a derekad fázik, vannak póló alá felvehető derékmelegítők is
2019. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%
A lehető leggázabb,vannak direkt derék melegítők pl fekete színben is..
2019. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne gáz ha férfi bodyt hord??

Talán akkor már nem számít férfinak, nevetséges!

Adtól még férfi,hogy nem akar fázni.

Én télen nyáron kint dolgozom a szabadban, és ha valaki tudja, én igen milyen kint lenni télen egész nap.

Így én is rá szoktam arra hogy télen bodyt hordok, ráadásul a feleségemnek tetszik is mikor body van rajtam. Én nekem annyira bejött hogy már alváshoz is ezt használom ha hűvösebb az idő.

2019. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
40%
Én nem tudom, te hol hordod a derekad, de a trikók azt kiválóan takarni szokták.
2019. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!