Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként mennyire gáz női...

Férfiként mennyire gáz női bodyt hordani?

Figyelt kérdés

Hidegebb időben általában mindig a derekam szokott fázni először. Egy ismerős ajánlotta, hogy póló alá vagy helyett vegyek fel nyugodtan bodyt.

Találtam férfi verziót is de az vagy beszerezhetetlen, vagy nem tetszik ezért kezdtem a nőik között keresni.

Még a méretezéssel gondban vagyok, fel mernétek próbálni boltban, esetleg eladótól segítséget kérni?



2019. aug. 25. 17:57
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem jó neked az atléta trikó? De ha már nőit veszel fel, az legyen csipkés. Vagy-vagy. Nem?
2019. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
24%

Miért legyen csipkés??? El árulod???

Amúgy meg van külön férfi body is csak halkan sugom meg neked.

Amúgy valószínűleg ő is azért hordja mint más is többek közt én is, mert a body egyrészes, és az nem csuszkál rajtad. Én ezért hordok már rossz időben bodyt. És bármilyen furcsa is a számodra, de nekem nagyon is kényelmes és szeretem is hordani.

2019. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!