Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként mennyire gáz női...

Férfiként mennyire gáz női bodyt hordani?

Figyelt kérdés

Hidegebb időben általában mindig a derekam szokott fázni először. Egy ismerős ajánlotta, hogy póló alá vagy helyett vegyek fel nyugodtan bodyt.

Találtam férfi verziót is de az vagy beszerezhetetlen, vagy nem tetszik ezért kezdtem a nőik között keresni.

Még a méretezéssel gondban vagyok, fel mernétek próbálni boltban, esetleg eladótól segítséget kérni?



2019. aug. 25. 17:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Miniszoknyát is vegyetek, most éppen azt indokolja az időjárás. A kérdező meg csak "legalizálni" akarja a fétisét azzal, hogy kér és kap pár megerősítést. Nem véletlen, hogy még nincs is hideg, de már feszegeti a kérdést.
2019. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Egyszerű oka van miért most tettem fel a kérdést:

Most került szóba egy egyszerű baráti beszélgetésen.

Fétis tudtommal akkor lenne ha valami szexuális dolog állna mögötte de banyeg ilyenről szó sincs. Nem is magam szeretném igazolni csupán érdekelt mennyire elfogadott manapság. (Ezek szerint nem)

Pedig megfigyeléseim szerint egyre jobban mosódnak el a határok, már nagy számban van férfiakon szűk nadrág (fel nem venném) a nőkön pedig férfi szabású ruhák.

2019. aug. 27. 12:49
 23/42 anonim ***** válasza:

21.

Majd a férfi acélbetétes bakancs fétises kislányokat is oktasd így ki ha szóba hozzák hogy hol lehet ilyet venni!

Meghogy boxert se felejtsenek venni hozzá mert úgy az igazi.

2019. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
62%
21-es azért mert szeret valaki valamit, akkor ott már fétisről kell beszélni? És ha még fétis is lenne ahoz senkinek semmi köze, el mondod te is meg én is a véleményemet és kész.
2019. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell az erőltetett magyarázkodás. Rengeteg kézenfekvő és praktikusabb megoldás van, de azért egyeseknek csak sikerül megtalálnia a női anatómiához (érsd farok helyének hiánya, cicik helye, szélesebb csípő, alacsonyabb törzs) igazított ruhadarabot, ami egy férfi testén messze van az ideális választástól. Biztos meleg ez (is), de ilyen alapon akkor egy körbecsavart pokróc is megteszi, mint megoldás.
2019. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy oldja meg a dolgát ahogy jónak tartja. Te így, én így, ő meg majd valahogy.
2019. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

25.


“ egyeseknek csak sikerül megtalálnia a női anatómiához (érsd farok helyének hiánya, cicik helye, szélesebb csípő, alacsonyabb törzs) igazított ruhadarabot, ami egy férfi testén messze van az ideális választástól. Biztos meleg ez (is), de ilyen alapon akkor egy körbecsavart pokróc is megteszi”


Ez a megfogalmazás kézenfekvő csak tudod mi a baj vele?

Hogy ezeknél a kérdéseknél nem hoztad fel!!!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..



...ja, rájöttem te a pasikat fikázod mert pasi gyűlölő vagy..

2019. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Igen mert másoknak mindent szabad😁😁😁
2019. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

28-as!


Pontosan! Erre próbáltam terelni a gondolatot.

Öltözködési diszkrimináció.

2019. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
89%
Ha a nőnek kényelmes és szeret hordani férfi ruhát, akkor tegye azt engem ugyan nem zavar, de akkor ellenkező esetben is legyen már ez így.... Nem egy csipkés bugyiról van szó, bár már azt is hordanak a férfiak meg tangát is, hát ha szereti és tetszik neki hát had hordja szíve joga!! De mennyi olyan ruha van amit lehetne egész nyugodtan unisex-nek árulni és nem lenne ennyi vita belőle, és mindenkinek meg nyugodna a kis lelkivilága, és akkor nem tudnák azt mondani pl egy férfinak hogy ne hordjon női ruhát, mert nem férfias, de közben ha az van rá írva hogy unisex, akkor szépen be is lehet fejezni az baszogatást mert épp az a ruhát mindkét nem hordhatja!
2019. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!