Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként mennyire gáz női...

Férfiként mennyire gáz női bodyt hordani?

Figyelt kérdés

Hidegebb időben általában mindig a derekam szokott fázni először. Egy ismerős ajánlotta, hogy póló alá vagy helyett vegyek fel nyugodtan bodyt.

Találtam férfi verziót is de az vagy beszerezhetetlen, vagy nem tetszik ezért kezdtem a nőik között keresni.

Még a méretezéssel gondban vagyok, fel mernétek próbálni boltban, esetleg eladótól segítséget kérni?



2019. aug. 25. 17:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

30!


Gratulálok! Ha ilyen hozzáállása lenne mindenkinek a ruha témához én sem fröcsögnék!


Csak sajnos még mindég az tapasztalható hogy többen vannak a buta konzervatívak akik mindenképp a nők malmára hajtják a vízet.

Ami diszkrimináló és elfogadhatatlan.

2019. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Itt van egy pár darab link, ezeket akár nyugodtan lehet "unisex-ként" kezelni. Ezek gyakorlatilag olyan mint egy egyszerű felső meg egy fecske alsó egyben.

Én is ilyeneket hordok.


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. aug. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Így van utolsó! Az ilyen fajta bodykat nyugodtan hordhatja mindkét nem, egy pólót veszel rá a kutya meg nem mondja mi van alatta! Amugy első képen lévő bodyt én is hordok, de jók a hosszú ujjú is!
2019. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
57%

Én egy ilyen bodyt kaptam a nővéremtől, neki nagyon sok van mert szereti, én meg mindig mondtam neki hogy miért csak csajoknak van ilyen rucija? Azt mondta keres majd fiusat nekem! Jé és talált is rendelt is magának is meg nekem is:) én alvásra használom többnyire, de nagyon szupi, kellemes puha anyagból van! Így én szerintem nem csak csajok hordhatják a bodyt ha nem fiuk is!

Remélem sikerült a képet csatolom!!!!



[link]

2019. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
22%

34-es

Igen, jó a link.

Figyelmedbe ajánlom a célközönség számára iránymutató, kép alatti címszavak között a Diaper Lover, Sissy és Gay szavakat...

2019. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
34%
Gáz??? Gáznak nem mondanám, inkább annak mondanám hogy normális gondolkodásmód van, mert fel öltözöl ha hideg van, itt olvastam van jó pár férfi aki nem idegenkedik a body viselésétől. Én a páromat sajnos nem tudom rá venni arra hogy vegyen fel télen a pólója alá bodyt. De én nagyon támogatom ha férfi bodyt hord, és hordjad te is, mert szinte észre sem venni hogy rajtad van, és jól védi a derekadat.
2019. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Azóta kaptam egyet kipróbálni.

Igazából még az időjárás nem indokolta, hogy felvegyem ezért sok tapasztalatom nincs, csupán pár órát volt rajtam, hogy mégis milyen.

Eddig szerintem teljesen kényelmes viselet, alul a kapocs is jó helyen van, nem zavaró.

Szürke színű, abszolút nem feltűnő, kb úgy néz ki mint egy feszülős trikó. Szerintem ha csak egy nadrágot veszek fölé akkor sem találná ki senki, hogy micsoda.

2019. szept. 19. 21:03
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Én is írtam neked, hogy nem gáz ha bodyt hordol, lehet hogy az "időjárás még nem indokolja" de majd lassan fogja, nálunk reggel 2 fok volt délután volt már normálisabb idő, de nem túl meleg, én már tegnap is vettem fel, sőt én alváshoz is veszek fel, szeretek benne aludni.

Na és milyen volt az első benyomásod a bodyról, nem volt azért egy kicsit furcsa? Amúgy kitől kaptál a bodyt?!

2019. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Haver csajszitól akivel legelőször feljött a téma, ő ajánlotta, hogy próbáljam ki.


Milyen volt? Igazából semmi extra, nem szoktam feszülős ruhákat felvenni ezért picit szokatlan, de meglepően kényelmes. Kifejezetten jó, hogy szinte alig mozog rajtam ezért könnyű megszokni, hogy rajtam van. A wc használatkor kell még megszokni, hogy olyankor lelóg az alja. Szokatlan a hozzá tartozó plusz mozdulatsor.


Eddig tetszik, tényleg praktikus viselet, ha beválik akkor szinte biztos, hogy rendszeresítem a ruhatáramban. Attól már nem félek, hogy bárki észrevenné.

2019. szept. 19. 21:47
 40/42 anonim ***** válasza:
74%
Amikor ki csak a folyó ügyet intézek, én nem szoktam szét kapcsolni a bodyt, simán csak félre húzom és el intézem a dolgom. Nyilván nagy WC dolognál természetesen szét kell kapcsolni. És így van ahogy te is írtad, nem lehet észre venni hogy csak egy trikó van e rajtad vagy body. Hidd el nem fogsz benne csalódni. Én télen sokat hordok hosszú ujjút is, azok is nagyon szeretem hordani. És szinte akár hogy mozgok benne nem gyürődik rajtam, enyhén feszes a felső testemen.
2019. szept. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!