Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Forgalmi vizsgára kiöltözve,...

Forgalmi vizsgára kiöltözve, ünneplőben? 18/L

Figyelt kérdés

Kreszre alap, hogy fehér blúzban, fekete szoknyában mentem, hisz az egy az egyben vizsgakörnyezet.

Hamarosan forgalmi vizsgázom, szerintetek oda is illik, nem árt az ünneplő, vagy tiszta hülyeség abban menni?

Persze nem magassarkúban, mint a kreszre, hanem valami lapos cipőben, blúzban és szoknyában mennék.

Szívesen venném fel, csak félek, hogy inkább rossz benyomást keltene. Kreszen is csak én voltam úgy.


Szerintetek?

18/L



2019. okt. 8. 10:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%

Eleve hülyeség kiöltözni olyan vizsgára amit te honorálsz vagy eleve a tudásodat méltatják.

Én sima utcai ruhába mentem oszt jónapot..

2019. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%

Anno teherautó BÜ (biztonságos üzemeltetés) szóbeli vizsgára javasolta a tanár, hogy azért ne a Balatonról megérkezve, strand papucsban, Hawaii mintás ingbe jöjjünk. Tiszteljük valahol meg, de nyilván nem frakkban.


De a szóbeli vizsgán letojták igazából, nem azért buktak meg emberek, mert nem öltöztek fel szépen, hanem azért, mert rossz kedve volt a vizsgabiztosnak, stb. Hallottam olyan esetről, hogy a diák kolléga azért bukott meg, mert nem mondta ki azt a szót, hogy ki és bekapcsolási nyomás, de amúgy elmondta az egész könyvet elejétől a végéig. Van ilyen sajnos.


Szóval egy normálisabb utcai ruha bőségesen elég.

2019. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
38%
Én mindkettőre fekete farmerben és fekete trikóban mentem, de csak mert majdnem.minden nap azt Gordon🤣
2019. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
*hordom, nem Gordon😂
2019. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

Csak kikacagtatod magad! Meg sugallod az ünneplővel hogy rá vagy feszülve. Sőt így nagyon béna az összhatás is, hogy ünneplőben ilyen helyre .

Utcai ruha , ami nagyon kényelmes , vagy öltözhetsz elegánsabban , én is ugy szoktam , de felejts el ezt az ünneplő fehér ing/kosztüm / vagy fehér felső fekete nadrág kombinációt. Ha elegánsabbat akarsz akkor Farmer , és valamilyen passzoló színű felső szvetter mondjuk szép fáradt rózsaszín színben . Szóval ilyen lazán gondold az oda öltözést. Ne ilyen karót nyelten , hogy csak te mész oda úgy.

2019. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Nem kell, kreszre se kellett volna ennyire csinosban menni.

Vegyél fel rendes nadrágot, felsőt meg zárt cipőt és ennyi, fölösleges a puccparádé.

2019. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

Én 5-ször voltam forgalmim mindíg utcai ruhában.

18 éves lány

2019. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
49%
És mind az 5-szőr meghúztak...
2019. okt. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Jajj, remélem én elsőre átmegyek.
2019. okt. 9. 09:27
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

Sem kreszre, sem erre nem kell ünneplő. Ez ilyen sulis berögződés lehet, ott nyomatják a fekete szoknya-fehér ing kombót, holott egészen más darabok is lehetnek elegánsak.

Forgalmira én nadrágot+picit elegánsabb felsőt vettem fel ha jól emlékszem, de olyan hideg volt, hogy a bőrkabát is rajtam maradt. Hülyeség a blúz.

Egy fontos dolog: ne válts cipőt, ugyanabban menj, amiben eddig vezettél. Majd ha már meglesz a jogsid, begyakorolhatod mindenféle cipőben, de a vizsga előtt ne válts másikra (még akkor is, ha ugyanolyan lapos) mert megzavarhat, akadályozhat a kuplungolásban. De szerintem ezt el kellett, hogy mondja az oktatód.

2019. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!