Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Forgalmi vizsgára kiöltözve,...

Forgalmi vizsgára kiöltözve, ünneplőben? 18/L

Figyelt kérdés

Kreszre alap, hogy fehér blúzban, fekete szoknyában mentem, hisz az egy az egyben vizsgakörnyezet.

Hamarosan forgalmi vizsgázom, szerintetek oda is illik, nem árt az ünneplő, vagy tiszta hülyeség abban menni?

Persze nem magassarkúban, mint a kreszre, hanem valami lapos cipőben, blúzban és szoknyában mennék.

Szívesen venném fel, csak félek, hogy inkább rossz benyomást keltene. Kreszen is csak én voltam úgy.


Szerintetek?

18/L



2019. okt. 8. 10:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

Tök jó dolog, hogy vannak még, akik megtisztelik az eseményt (bármilyet) az ünnepibb öltözékkel :)

Viszont a klasszik fekete-fehér tényleg nagyon iskolás dolog.

Szerintem jó, ha kicsit kiöltözöl, de elég egy nem koptatott-szaggatott farmer egy csinosabb felsővel.

A cipőd legyen tiszta, kényelmes, amiben tudsz vezetni.

2019. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fekete fehér iskolás vizsga öltözet röhejes forgalmi vizsgára és nem is kell.
2019. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Igen, kosztüm csini blúz, magassarkú, combfix.

Dehogy is, ne röhögtesd ki magadat:D

Abba kell menni ami a legkényelmesebb számodra és lapos talpú zárt cipőbe

2019. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nekem tetszett volna ez az utóbbi kombó, bár magassarkúban tuti nem vezetnék.

Végül egy fekete farmer volt rajtam piros ujjatlan blúzzal. Jó idő volt.

Első forgalmi vizsgám volt és átmentem. :)

2019. okt. 22. 11:24
 25/26 anonim ***** válasza:
Nyáron volt a KRESZ vizsgám, voltunk kb húszan a teremben, senki nem volt kiöltözve, normális hétköznapi ruhában mentünk. Nem a ruhádon fog múlni a tudásod, természetesen ne seggvillantós szoknyában és mellkidobós felsőben menj, de nem is kell ünnepi...
2019. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én kreszre meg elsősegélyre is az utcáról mentem be utcai ruhában, ahogy rajtam kivűl mindenki más is. 20/L
2019. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!