Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker stílus elegánsabban? 19/L

Rocker stílus elegánsabban? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rocker stílusom van, tehát fekete, vörös, lila, sötét színű ruhákat hordok, fekete a hajam, sötét smink stb.


Szeretnék viszont kicsit elegánsabb lenni ezen a vonalon maradva. Mit gondoltok, hogy lehetne elérni?


Szoknyák, selyemblúzok, fűzők, magassarkú? Vagy nem tudom...


Az sem baj, ha nagyon átlagtól eltérő lesz, kilógok a sorból. Szeretek más lenni. Fiúk, nektek mi tetszene, lányok ti mit hordanátok?



2020. jan. 6. 09:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Fűzők mindenképpen. A többi stimmel.
2020. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem az Avril Lavigne stílus jön be csak picit dögösebben mint előzőleg írtam.
2020. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Imádom Avrilt!*-*
2020. febr. 24. 07:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező szivessen megismernelek!!!
2020. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát, a gothok elegánsak, szóval ötvözd a kettőt, ha nagyon elegáns akarsz lenni, szerintem.
2020. jún. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#13 Szerintem Avril kicsit csinált sztár, meg nekem túl popos, de néha hallgatom :3
2020. jún. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jaj nekem nagyon hasonló stílusom van, az én öltözködésemet a 19. századi dandyk, Jeffee Star, meg a mindenféle gótik szettek inspirálták, de mostanság Gerard Way meg Brendon Urie kezd stílusikonná válni. Noha ez megtévesztően hangzik én nő vagyok, és rajtam az összkép nőies is szokott lenni. Szeretek vászoningeket hordani, nadrágtartót, kockás nadrágokat, vászonnadrágot, bársonyt, ez az egyik kedvenc anyagom, szeretek elegánsan de azért intenzíven fekete szemfestéket használni, pompás parfümöt, és hozzá felveszem a platformot, a bakancsot, vagy az oxford shoest,vagy a bársony tornacipőm :3 Szeretem a selyemsálakat is. A tyúklábminta nagy favorit még, egyik nap egy tyúklábmintás kabát volt rajtam egy bársonyruhával meg kék bakanccsal, kiválóan éreztem magam benne, és nagyon csinos is volt ;) szeretem még a műbőrt is, télen fekete műszőrmekabátot hordok.
2020. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem van sok magassarkúim, bakancsom, fűzőm, mindenem

Irj és adok olcsón

2020. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!