Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Matrózblúz egyetemre?

Matrózblúz egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még 1,5 éve írtam ki egy kérdést, ezt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Nos, ez a dolog még mindig megmaradt, viszont közben végeztem a középiskolával, és nem kötelező már a matrózblúz sehova. Szerintetek egyetemre hordhatnám? Nem akarnám azt, hogy soha többet ne legyen rajtam, mert hát na...>< Mit gondoltok?



2020. febr. 2. 10:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
27%
Hordhatod, ha szeretnéd, engem nem érdekelne.
2020. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%
egyetemen senkit sem érdekel, hogy miben vagy. Akár pizsamába is bemehetsz
2020. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Azt veszel fel amit akarsz, felnőtt vagy. Az ízléstelenség felsőfokától kezdve a proli ruházaton át a báli ruháig bármiben járhatsz órára, csak ruha legyen rajtad.

Meg kell szokni, hogy bármit csinálhatsz, maximum következményei lesznek. Mérlegelsz aztán saját belátásod szerint meghozod a döntést.

2020. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Szexy!
2020. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
42%
Csak megerősíteni tudom, senki nem fog érdekelni. Én volt hogy SZTE re kosztümben csini blúzban mentem be többször is, mivel utána rohantam dolgozni.
2020. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
31%

Na akkor reálisan.


A matrózblúz azért nem hétköznapi ruhadarab.


Ne hord!

2020. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

5.-nek.


Kosztüm és blúz. Az más! Az a normális öltözék, a matrózblúz nem.

2020. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
3%

Nőként elég gázos mert női matrózt még nem láttam, de fiúnak oké.

F

2020. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Ha szeretnéd hordani a matrózblúzom, szívesen kölcsön adom, végigsétálhatnál benne egy kört velem az egyetemen. Sőt, a legjobb az lenne, ha mindketten abban lennénk, hogy meglássuk kin nevetnek jobban. Esetleg egy szoknyát is fel tudok hozzá ajánlani, hogy biztosan nagyon csini légy. :)


A többieknek köszönöm szépen a választ!

2020. febr. 3. 12:18
 10/40 anonim ***** válasza:
5%

A buták biztos nevetnének hisz egyetemről van szó és gondolom a 20-as évek fotóin is amin a fiúk ruházata volt!

Nézz utánna ha nem hiszed.

Nem kell cinikusan válaszolni mert a szoknya nem matrózblúzhoz való.

Persze én vagyok a hülye mert régen normálisan a fiúk hordták nem véletlenül csak ezt azok nem tudják és azért nevetnének?

Akkor ki a buta?

2020. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!