Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Matrózblúz egyetemre?

Matrózblúz egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még 1,5 éve írtam ki egy kérdést, ezt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Nos, ez a dolog még mindig megmaradt, viszont közben végeztem a középiskolával, és nem kötelező már a matrózblúz sehova. Szerintetek egyetemre hordhatnám? Nem akarnám azt, hogy soha többet ne legyen rajtam, mert hát na...>< Mit gondoltok?



2020. febr. 2. 10:20
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Jó ötlet a blézer. Szerinted azon kívül legyen a matrózgallér vagy alatta?
2020. febr. 4. 22:28
 22/40 anonim ***** válasza:
Mindenképp alatta, egy térdig érő szoknyával, nadrággal semmiképpen.
2020. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, és az előző beszélgetésekből eszembe jutott amikor elvesztettem egy fogadást, ami értelmében egy csaj ismerőssel matrózblúzban kellett sétálgatnom egy délutánt. Szerencsére hosszú hajam van szóval annyira nem volt feltűnő a dolog.


Amúgy pedig egyetemen azt veszel fel amit akarsz. Maximum szóbeli vizsgán szokott picit elvárás lenni az elegáns öltözet. Nyugodtan felveheted hidd el sok pasinak bejön. Mások véleményét pedig szard le. A többség max japán mániásnak hisz de kit érdekel.

Nem iskolai rendezvényekre is simán tudod még használni, de akár egy hétköznap is. Az a te döntésed mennyire hagyod feltűnően, vehetsz fölé valamit vagy nadrággal is hordhatod.

2020. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

23.

Egy férfi ruhát szégyelsz?

Nem a partnernőd öltözött be férfinek inkább?


Íme:


[link]


Vajon kinek kényelmetlen a viselete...?

2020. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

No srácok, lányok.

A szoknya hivatalosan is kizárólagosan férfi viselet:

[link]


Drága matrózblúz ellenes barátunk logikája alapján ugyanis, ha lehet találni az interneten olyan képet, ahol egy adott dolog úgy van, akkor az úgy van, igaz?

2020. febr. 9. 10:00
 26/40 anonim ***** válasza:
En szoktam matrozbluzba jarni, feher ingben, neha nyakkendot vagy ilyen masnit is felkotok a nyakamba, senkit nem erdekel. Ha elegans vagy az mindenhol plusz pont egyebkent, bar matrozbluz talan kicsit gyerekes mar...Viszont most divatosak ezek az egyenruhakhoz hasonlo szettek, amikben a magansulik tanuloi vagy japan anime karakterek jarnak, tudod, en lattam mar tobb embert ilyesmi szettben egyetemen.
2020. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

25.


Ez a megállapításod komoly?


A linkemen a matrózok nem férfiak?

Nem ők hordják?

Az iskolás srácok a 20-as években szintén viselték.

Ezek tények nem interneten talált dolgok mint a tiéd.


Azért rád fog férfi az egyetem,hajrá!

2020. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

26-os, köszönöm a válaszod. :)


Utolsó: Nem, még véletlenül sem egy internetes link volt a kép, amit küldtél.

Viszont megkérnélek rá, hogy keress rá szimplán arra, hogy matrózblúz, majd linkeld be ide az eredményt, de lehetőleg ne 1920-ból, mert nem akkor fogok egyetemre járni. Illetve a japán iskolákat és a legtöbb magyar gimnáziumot is figyelmeztesd a tévedésükről. Arra meg már csak csodálkozva kérdezek rá, hogy miért hordanának férfiak blúzt? Én továbbra sem állok viszont az utadba, ha azért harcolsz, hogy hordhasd.

2020. febr. 9. 12:18
 29/40 anonim ***** válasza:

Ez nem a 20-as évekből van:


[link]


Logikázd ki, láttál már női matrózt?

Ugye... ha nincsenek női matrózok akkor könyörgök, mit keres kislányokon blúz formájában.

És ahogy írtad ez egy kommunista tévedés az iskolákban mert régen nem veletlnül a fiúkon volt.

Minengem illet mivell férfi vagyok ezért miért ne vennék fel férfi ruhákat?

A linkemben is féfiak viselik ha nem vetted volna észre, ezért simán én is felvenném.

2020. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Képet tudnál mutatni hogy néz ki?
2020. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!