Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen ember "proli", azaz...

Az ilyen ember "proli", azaz lenézik a nők?

Figyelt kérdés

Omega vagy Seiko búváróra.

RB vagy Oakley napszemüveg.

Zippo öngyújtó.

ZT kés.

Parker toll.

Öltöny.


De!


Nincs Apple telefonja. Mert magasról tesz a telefonokra, így egy alap, nyomógombost használ.


Ez a megjelenés, csóróság érzetét kelti a szemlélőkben?



2020. febr. 16. 21:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

9.-nek.


- önvédelem

- levél/csomag bontása

- étkezés

- ceruza hegyezés

- zárnyitás

- bornyitás

- szerelés

- ...


[link]

2020. febr. 17. 11:10
 12/29 anonim ***** válasza:
97%
Az Oakley meg sport napszemüvegeket gyárt. Ordító ízléstelen suttyóság öltönnyel.
2020. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

10.-nek.


Mi a sznobbság abban, hogy valaki jó ár/érték arányú, minőségi holmikat használ?

2020. febr. 17. 11:23
 14/29 anonim ***** válasza:
96%
Az hogy nem a saját személyiségéből, ízléséből hordja ezeket és a gyakorin vár pozitív megerősítést.
2020. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%
Meg hogy a magára aggatott göncökkel akarja definiálni a saját helyét a létezésben.
2020. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

12.-nek.


Ha ennyire tájékozatlan vagy, akkor minek ugatsz bele egy témába? Nem csak sport napszemüvegeket gyárt.

2020. febr. 17. 11:30
 17/29 anonim ***** válasza:
90%
Hiába vértyogsz attól még alapvetően egy sport profilú márka.
2020. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%

- önvédelem

Na igen, pont az ilyen panelnindzsákra gondoltam, mikor írtam, hogy nem jönnek be a késes pasik. Szórakoztató a kis tévképzet, hogy "majd lekéselem a támadókat", de inkább kínos-szórakoztató. :D


- levél/csomag bontása

Tökéletes hozzá egy ujj, vagy extrémebb esetben egy olló.


- étkezés

Én a fogaimat, illetve evőeszközöket szoktam alkalmazni.


- ceruza hegyezés

Erre való a ceruzahegyező. Amúgy is az használ manapság ceruzát, akinek kifejezetten az szükséges a munkájához, erre pedig írtam, hogy ha munkaeszköz a kés, akkor nyilván oké, pl. egy ácsnak elég jól jön.


- zárnyitás

Kulcs...?


- bornyitás

Miért akarnék bort nyitni munkában?


- szerelés

Arra vannak szerszámok, illetve megint csak, mit akarnék szerelni egy átlagos munkanapon, ha nem szerelőként dolgozok?

2020. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

"Oakley, Inc., based in Lake Forest, California, and a subsidiary of Italian corporate giant Luxottica based in Milan, designs, develops and manufactures sports performance equipment and lifestyle pieces including sunglasses, sports visors, ski/snowboard goggles, watches, apparel, backpacks, shoes, optical frames, and other accessories."


De én vagyok a tájékozatlan. Hát oké... :D

2020. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Ne írjatok több választ! Nem olvasom tovább őket és törlöm a kérdést a listámból.


Látom a kérdés tartalmát senkinek nem sikerült értelmezni, felfogni, és rá válaszolni.

2020. febr. 17. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!