Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen ember "proli", azaz...

Az ilyen ember "proli", azaz lenézik a nők?

Figyelt kérdés

Omega vagy Seiko búváróra.

RB vagy Oakley napszemüveg.

Zippo öngyújtó.

ZT kés.

Parker toll.

Öltöny.


De!


Nincs Apple telefonja. Mert magasról tesz a telefonokra, így egy alap, nyomógombost használ.


Ez a megjelenés, csóróság érzetét kelti a szemlélőkben?



2020. febr. 16. 21:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%
Kellemetlen, mikor fáj az igazság...
2020. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ja lenézik, azért látok mackósusogósban feszítő csávók mellett is szép külsejű nőket...te autista vagy?
2020. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem proli vagy hanem nagyképű és hülye.
2020. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
97%

Na adok neked értelmes választ.



Omega vagy Seiko búváróra. --> Ez jó ízlésre vall. Nem proliság szeretni a minőségi órákat.


RB vagy Oakley napszemüveg. --> RB oké, Oakley az vicc. Azt vagy Redneckek, vagy ilyen hurkás tarkójú emberek hordják. Ne Oakley-zzatok. Napszemüvegviselés legalja. Ezek a böszmenagy "maszkos" sportszemüvekeg. Semmihez nem megy. Öltönyhöz kimondottan röhelyes. Már többen megírták ezt.


Zippo öngyújtó. --> Egy párezer forintos öngyújtú mitől lenne proliság? Akkor lenne menő, ha arany, meg gravírozott. Önmagában semmi extra.


ZT kés. --> Az mi a halál? Egy kést ne keverjünk az öltözködéshez. Jóesetben senki nem látja.


Parker toll. --> 3 ezerért is kapni, meg 60-ért is. Ez sem proliság. Maga a márka sem annyira menő, mint sokan hiszik. Toll gyártó, aki normálisabb tollakat készít. De ennyi. ne láss mögé többet. Ha 2 milliós Mont Blanc-al villogsz, aszondom az már kicsit felvágós.


Öltöny. --> Ez megint mi... Van öltöny teszkóban 20 ezerért, van a Lachmannban 100 ezerért, meg van a Guccinál másfél millióért. Milyen öltöny?

Mondjuk én azt mondom, nem az öltöny ára ami sokat mondd. Hanem hogy hogy áll azon, aki viseli. Lehet egy 20 ezres öltöny is rohadt menő, meg nézhetsz ki rémesen egy másfélmilliós Brioniban is.


Elég volt a válasz?

Önmagában amit itt felsoroltál, nem sugall magas életszínvonalat. Maximum az Omega. Azért az nincs minden második emberen. De az sem elérhetetlen. Ha annyira akar valaki, fél milliót ki tud fizetni érte. De a többi az semmi extra. Nem tudom az a cél, hogy kitűnj, vagy hogy ne.

Remélem elégedett vagy.


Ja és mégegyszer. Légyszi. Oakleyt ne. Igazából semmihez se. De öltönyhöz végképp ne. Legnagyobb suttyóság a világon. Tudom, nem hiszed el. Meg kényelmes, meg szűri az UV-t. De egy ilyen böszme ormótlan remélem fehérkeretes napszemüveggel ugrik az egész megjelenésed. Aztán lehet rajtad öltöny, meg Omega, meg Parkertoll...

2020. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
32%

Az hogy szegénykém itt tételesen leírja hogy milyen cuccokat hord, és ez alapján te ítéld meg őt hogy proli avagy sem.


Na ez az igazi proliság.

2020. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Ha rendben lennél magaddal ,fel sem tetted volna a kérdést. Nem másnak kell megfelelni, hanem saját magadnak. Ha valakinek tetszik az iPhone, legyen az. Ha valaki a szemetet is Armani öltönyben viszi ki, akkor vigye ki úgy, de legyen rendben önmagával, mert ha ez nincs meg, bármit hordhat, vagy bármilye lehet, szarul fogja magát érezni, és boldogtalan lesz.
2020. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Őszinte leszek, bennem egy suttyó érzetét kelti a leírás. :-D Ezt nem azért írtam, hogy bántsalak.
2020. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak a Parker mond nekem valamit, hogy az egy jó toll-márka, szépeket gyárt. Illetve talán az óramárkákról is hallottam, de fogalmam sincs, hogy ezek milyenek. A többi semmit nem mond nekem.

A telefon hidegen hagy: nekem sincs Apple-m, gyűlölöm az érintő-képernyősöket. Nyomógombosom van, egyébként "félig" okos, mert van rajta net és bizonyos alkalmazások, de nem sok. Ha csak telefonálni tudna, nekem az is elég, ritkán használom másra.

2020. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Harmadik. A cigizés mikor volt "menő,"?
2020. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!