Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavar ha egy férfin rövidnadrá...

Zavar ha egy férfin rövidnadrág van?

Figyelt kérdés

Egyik kedvenc sorozatomba a Maffiozokban is van egy erre utaló mondat, hogy az úriemberek sose vesznek fel shortot. Én is általában mindenhová hosszúba megyek, mert egyszerűen elengásabbnak érzem. Apukámat amióta élek nem láttam rövidnadrágba az utcán. Viszont látom hogy sok férfi hord, térd felé, kicsivel alá érő nadrágot.

Ti hogy vagytok ezzel? teljesen lényegtelen dolog?



2020. júl. 3. 20:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
72%
10, nekem kb combközépig érők vannak. Teljesen kényelmesek, nem sül meg benne a combom. De azért mindenhova nem veszem fel. Dolgozni pl nem ebben járok. Itthon ebben vagyok, kertben ebben vagyok, a közeli hipermarketbe ilyenbe simán elugrom. Környéken ilyenben sétálok. Sőt a belvárosba is bemegyek ebben, ha nem hivatalos dolgom van. Jól érzem magam benne, nem vettem még észre, hogy mást zavarna. Örülök, hogy a vádliig, térdig érő gatyák kezdenek kimenni a divatból. Na annak nem láttam sok értelmét. Semmi visszataszító nincs a combom alsó részén. Nem extrém szőrös. Még viszonylag fiatal vagyok, így nem is visszeres, vagy ilyesmi. Nem lógnak rajta hájpárnák. Semmi okot nem látok a dugdosására. A nőknek még a pitsájuk is kint lehet, az rendben van, de a férfiaknak még a térdüket is dugdosni kell?! Ezt jó nagy hülyeségnek tartom.
2020. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
52%

11.

Nálad a pont!

Több ilyen normális felfogású férfira lenne szükség, de én még nem vettem észre,hogy a vádligatya kezdene kimenni a divatból, pont tegnap kapott el a röhögőgörcs a városban mikor végignéztem a férfiakon, mint valami egyenruha lenne rajtuk mind ebben a függönybe rohadt, azt hiszik ér valamit ha a vádli van csak kinnt.

Mennyivel ésszerűbben öltöznek a nők.


10-es voltam.

2020. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
66%

Na itt a harisnyás férfi új gyk fiókja 😅😅

Bár most kivételesen egyet értek veled a tértől 3-5cm re lévő pont jó és kellemesen hűvös.

2020. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
96%

Meglepődtem ezeken a válaszokon, és magán a kérdésen is.

Én még sosem gondolkodtam ezen, hogy bárkit zavarna-e a rövidnadrág. Azt hittem tök természetes 30+ fokban hogy azt hord az ember, de akkor le vagyok maradva.

Nálunk munkahelyen (iroda) sem téma ez. Többen járnak be rövidnadrágba, senki nem foglalkozik vele. Ott is tök természetes. Mondjuk nincs dress code szerencsére, mindenki sima hétköznapi viseletben van bent.

2020. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
72%

13, hogy mi?! Ha ez nekem szólt, nem vagyok se búza, se transzvesztita. Nincs semmi ilyen irányú perverzióm. Harisnya életemben nem volt még rajtam. Egyszerűen csak nem fogok megsülni a divat miatt és amiatt, hogy jaj ki mit gondol. Azt hordom ami kényelmes és amiben jól érzem magam. A 80-as években pl simán combközép fölé érő shortokat hordtak a férfiak és érdekes, hogy akkor nem zavart senkit. Semmi olyat nem látsz, amit nem kéne. Csak a hülye mostani konvenciók...


"Bár most kivételesen egyet értek veled a tértől 3-5cm re lévő pont jó és kellemesen hűvös."

Olvasd el még egyszer figyelmesebben mit írt! "COMBKÖZÉPTŐL 3-5 centivel feljebb érő" Ez már-már nekem is kicsit túlzás. Ilyet legfeljebb strandra vennék fel.


11-es voltam.

2020. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
38%
Ééés itt van egy a sok közül a jelenlévő igazi FÉRFIAKból a 13-as versenyző személyében...💩
2020. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

"10/16 Pelagivs válasza:

Én ha meg jön a jó idő mindenhova combközéptől 3-5 centivel feljebb érő RÖVID nadrágot hordok, kényelmes , szabadabb mozgást ad mint egy félhosszú térdig érő és nem sülök meg benne.



"

Neki szólt

2020. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

17.

És honnan tudod hogy a 15-ös nem én vagyok csak más regisztrációval..?😁

2020. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
80%
Szeretettel üdvözöljük e kérdésnél is a szexes lábú harisnyás férfit, a gyakori egyik legszórakoztatóbb válaszadóját!
2020. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂
2020. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!