Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavar ha egy férfin rövidnadrá...

Zavar ha egy férfin rövidnadrág van?

Figyelt kérdés

Egyik kedvenc sorozatomba a Maffiozokban is van egy erre utaló mondat, hogy az úriemberek sose vesznek fel shortot. Én is általában mindenhová hosszúba megyek, mert egyszerűen elengásabbnak érzem. Apukámat amióta élek nem láttam rövidnadrágba az utcán. Viszont látom hogy sok férfi hord, térd felé, kicsivel alá érő nadrágot.

Ti hogy vagytok ezzel? teljesen lényegtelen dolog?



2020. júl. 3. 20:21
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
És ha én vagyok a harisnyás?
2020. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
A 15-ös biztos nem a harisnyás, mert azt én írtam. Meg a 11-est is.
2020. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%

A harisnyást onnan lehet megismerni, hogy ilyeneket ír:

15!

Pont tegnap láttam a városban ezeket az egyenfüggönyben rohadó hiú fiúkákat, akik nem mernek rövidebb sortot felvenni, mert jaj, mit fognak róluk gondolni, azt fogják hinni, hogy nem igazi férfiak. Ezért inkább a rettegő birkák seregéhez csatlakoznak, és egymás fénymásolataiként menetelnek nyaranta az angolszász bermudákban.

2020. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

23!

Nálad már kezd kialakulni az üldözési mánia!

2020. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
71%
Pelagivs: nálad betegebb ember nincs a gyakorin. Te vagy a harisnyás férfi. Ez már az ötvenedik nicked. Voltál már Jelenccsé, töröjjé is, meg voltál már Spermahajder kemból is. Nem unod még? Már mindenki úgy gyűlöl téged a gyakorin, mint a szhart.
2020. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Sajnos itt éli ki a beteg hajlamait
2020. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

A lényeg a következő! Szerény személyem felé táplált szimpátia kölcsönösséget élvez.


Egyébiránt számomra nagyon fájó olvasni az itt leírtakat, szinte könyörög a tartalma azért hogy én próbáljak segíteni meghozni a helyes döntést.

2020. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
8%
egy igényes ember nem teszi ki a szőrös lábait. Gondoljatok bele egy nő meglátja hogy dzsungel van a lábatokon mennyire érzi magát kinosan? ez igenyesseg kerdese skacok jo? Rovid nadrag MAXIMUM A STRANDON. De utcara kurvägáz
2020. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
54%
Jaj, ne írj ilyeneket, mert mindjárt itt terem a harisnyás férfi a 238. nickjével, és elkezdi osztani az észt az általa igazi férfinak és rettegő birkának csúfolt gyakoris válaszadóknak, és akadémiai székfoglalót ad elő az angolszász egyenfüggönyök káros voltáról, miközben szerényen megjegyzi, hogy ő mást sem hord, csakis közvetlenül fenék alatt végződő igazi rövidnadrágokat, amelyet gondos varrónői kezek alakítanak megfelelő rövidségűvé.
2020. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

28.

Miből gondolod,hogy minden pasinak szőrös a lába?

Amúgy meg ha nem szőrös akkor nem is pasi! Szokták itt hangoztatni.

Döntsük már el akkor,hogy egy pasinak hogyan szabad kinéznie illetve mit vehet magára 32 fokban!

2020. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!