Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen kisebb hátizsák...

Az ilyen kisebb hátizsák szerintetek csinos egy 20 éves lányon?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem tetszik, akkor indokoljátok is kerlek.


2020. júl. 18. 23:14
A kérdező szavazást indított:
Férfiként tetszik
Nőként tetszik
Férfiként nem tetszik
Nőként nem tetszik
45 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%
Tetszik, csak az ára nem nagyon. Válassz olcsóbbat kislányom, mint pl ez: [link]
2020. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen kis hátizsákokat de ennyi pénzért ez olyan szinten semmilyen, hogy még pár ezerért se venném meg.
2020. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

Szeretem a hátizsákokat, nagyon praktikusak, de ez a darab tényleg nagyon semmilyen.

Oké, hogy bőr,de úgy néz ki, mint bármelyik kínaiban vásárolt alja táska. Ennyi pénzért olyan bőrből készült táskákat lehet kapni, ami már megszólal.

Szerintem egy cseppet túl van árazva.

2020. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megvenni. Az ára lényegtelen, csak a kinézete miatt linkeltem.
2020. júl. 18. 23:47
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazt mondom amit már írtak is. 4-5ezerért kapsz ilyet vagy ehhez hasonlót bármelyik fast fashion boltban. Szerintem is semmilyen egyébként, minden második hátizsákos csajnak ilyen van.
2020. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
63%

Én is sokallom ennyiért, plusz nekem valamiért ilyen hátizsákban a fekete szín nem tetszik. Inkább valami barna vagy színes. Ebből a típusból az extrémebb színek is jobban tetszenek, mint a fekete.


23L

2020. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%
Magamnak soha nem vennék ilyen stílusú táskát, de sokszor látok lányokon ilyet. Nem mondom, hogy tetszik, mert olyan olcsó hatása, de ha valakinek ez illik a stílusához, akkor ki vagyok én, hogy megállítsam, hogy ilyet vegyen.
2020. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
26%

"szerintetek csinos egy 20 éves lányon?"

Ha nem viszel benne semmit csak egy palack vizet szerintem felesleges. Csinosabb nem leszel tőle, hogy a hátadon van, és ezt mondom úgy hogy férfiként az én hátamon kb 80%-ban táska ha megyek valahova mivel vagy hozok vagy viszek valamit, legyen ez laptop, edzőcucc stb.


Szerintem divatból táskát hordani mindenhova nagyon gáz, és nem hogy csinos vagy menő lesz tőle valaki, hanem még egy 10 évet le is tagadhat agyilag.(Ezeket azért írtam le mert sok 15-18 évest látok mindenhova táskával/sporttáskával szaladgálni úgy hogy van benne kb fél liter víz.)


Amúgy pedig tök mindegy, nem ettől leszel te a cuki lány vagy a rút kiskacsa. 6.000-os nike táska is ugyan olyan jó mint ez, emellett űrtartalomban 2x akkora és ebben kb biztos vagyok.

24F

2020. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Természetesen van értelme, a válltáska kényelmesebb változata. Én nem szívesen cipelném a telefont+pénztárcát és egyebeket, a vízzel egyetemben a kezemben egésznap. Az más kérdés, hogyha sok cuccom van nem ezt viszem.

Hasonló van nekem is csak az eleje kicsit csipkés, szóval az ár miatt tényleg felesleges aggódni.

2020. júl. 19. 11:20
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

Szia 8-as vagyok.


Én mondjuk ezt nem értem. Mármint értem amit írsz, de szerintem egy telefon, pénztárca, kulcsok és zsebkendő bőven elfér mindenkinél táska nélkül is. Ha szoknyát viselsz persze akkor nem tudod hova tenni, de amúgy ez csak ürügy. Egy konkrét szépségszalont meg nem viszel magaddal csak úgy (legalábbis gondolom).

Fél liter vizet meg bárhol lehet venni ha úgy van, 1.5-2 liter vizet nem hiszem hogy magaddal húzol mint én.

2020. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!