Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen kisebb hátizsák...

Az ilyen kisebb hátizsák szerintetek csinos egy 20 éves lányon?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem tetszik, akkor indokoljátok is kerlek.


2020. júl. 18. 23:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
senki nem akart "szúrni"... nekem az az értetlenkedő tűnt piszkálódónak, aki férfiként nem akarta felfogni, hogy egy lány miért járkál hátizsákkal az utcán, amikor nincs is nála sokminden...
2020. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Csak éreztem, hogy a következő egy ilyen szúrás lenne ezt megelőzően írtam az előbbi egy sort.

Az értetlenkedés pedig mindkét nemre vonatkozott, de már ebbe ne menjünk bele.

Elfogadhatom, beletörődhetek, igazat adhatok igazából ez már semmin nem változtat szerintem, mármint a múltra tekintve.

2020. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#31


Főleg, ha hazafelé már kerülhet bele pár dolog...:) Munka után szoktam vásárolni járni és kisebb dolgok nálam oda szoktak kerülni vagy amik a bevásárló tatyómba nem férnek bele. Nekem munkám is olyan, hogy pár dolgot van, hogy haza kell vinnem, akkor meg jó ha ott a hely.

2020. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem praktikus és csinos egy kisebb hátizsák, biciklizéskor is tök jó,de fél vállon is lehet viselni vagy kézben vinni.

Nekem ez a fazon annyira nem tetszik mondjuk, olyan kis semmilyen. Azok tetszenek, amiken van több zseb elől, vagy zsinóros záródásúak vagy olyan különlegesebbek, vagányabbak.

2020. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Nem rossz.
2020. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!