Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen kisebb hátizsák...

Az ilyen kisebb hátizsák szerintetek csinos egy 20 éves lányon?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem tetszik, akkor indokoljátok is kerlek.


2020. júl. 18. 23:14
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolva pedig, azért nem ajánlott, mert bizonyos kutatások szerint a test közelében erős sugárzás miatt daganatkeltő. Erről is vannak természetesen különböző eredmények, de sztem az elővigyázatosság sose rossz. Ráadásul sztem nehéz ezt kutatni, mert 30 éve meg annyira nem voltak elterjedtek, hogy mára biztos következtetést le lehessen vonni. De vannak ilyen tanulmányok arról is, hogy éjszaka sem érdemes közvetlenül magad mellé helyezni, mert az alvás minőségét rontja ez a sugárzás.
2020. júl. 19. 15:13
 22/35 A kérdező kommentje:
Elnézést a lényeg le maradt, azóta annyi válasz érkezett. A telefon zsebben tartása elleni érvek akarnának ezek lenni.
2020. júl. 19. 15:16
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

19, Szerintem nem értjük meg egymást:)

Én elfogadom, hogy szerinted ez környezettudatosság, szerintem pedig egy környezettudatosság kártya amit most érvként hozol fel. Én sem vagyok környezettudatos attól hogy a szemetet nem az út szélére dobom, vagy ha igen akkor már baj van. A problémám az érveléseddel annyi, hogy ha kényelmes akkor "viszed magaddal az üveget és környezettudatos vagy", ha pedig a mondjuk a starbucksban oda kellene adni egy kancsót akkor már nem, pedig a kettő közel egy kutya.

Nyilván van valamennyi értelme a palackos dolognak, de ezt akkora környezettudatosságnak ne fogjuk fel, és ne emeljünk magunkat piedesztálra. Én sem vagyok attól a peta tagja mert ritkán támogatom a mekit vagy a burgerkinget.


Jól van elfogadom:) Bár ahhoz, hogy valaki kiüljön mondjuk a Deákra nem látom értelmét hova kell sminkkészlet, vagy dezodor főleg este, de ez az én problémám.


Értem, hogy szeretnek magukkal vinni 2 kiló cuccot az emberek és minden esetre felkészülni, de ennek értelmét nem látom, nem azt hogy ez nem életképes.

2020. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Amúgy ezek jó kutatások annak ellenére, hogy van valamennyi közöm ehhez, én sem értem ezeket teljesen:)

Mármint egzakt módon nem lehet ezeket sem bizonyítani sem cáfolni mert annyi változó van, hogy ezekkel egyik kutató sem tud mit kezdeni. Igen jobb félni mint megijedni. (Sugárzással kapcsolatban annyi, hogy folyton ér mindenféle legyen az rádióhullámú vagy elektromos)

Az alvás minőségére pedig ha szeretnél vigyázni, akkor 1-2 órával az alvás előtt ne nézz kijelzőket, mert a kékfény felébreszt és ez szintén befolyásolja a minőséget. Mind számítógépre, mind telefonra vagy egy f.lux alkalmazás ami elméletileg segít ebben (és kíméli a szemed mert a fényérő jóval lentebb vehető és a képernyő is sötétíthető az alapon kívül (ez akkor jó ha a te szemed is érzékeny)).

2020. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Én csak azt akarom kihangsúlyozni, hogy minden kicsi lépés számít, a tudatosság a lényeg, így elég degradáló lehet amikor egy próbálkozó embert lehordanak azért, mert nem elég jó egy adott fogalom használatához, pedig igyekszik... Mindenki maga döntse el, hogy mitől számítja magát környezettudatosnak. Valaki aki egész életében a földre dobta a szemetet, ma meg már a vizet is otthonról viszi nagy lépésnek számít, aki meg úgy nevelkedett fel, hogy gyűjtsük szelektíven a szemetet, és ő ezt még továbbfejleszti azzal, hogy eleve ritkán vásárol nem könnyen lebomló terméket, annak meg azért gratula.

Ugyanúgy nincs, értelme azon se vitázni, hogy te "nem látod értelmét". Feltételezem nem vagy lány, így valóban nem értheted miért kell egy-egy sminkterméket magaddal vinni ha full sminkben kimész.

Arról meg nem szól a fáma, hogy az ember csak a Deákra ugrik ki egyet sétálni, vagy egész nap fut körbe a városban/bent van a munkahelyén.

2020. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Ez a "ki mit visz magával" vitára olyan evidens számomra a válasz. A női nem sajátsága az, hogy több minden kiegészítőt, kence-ficét igénylünk. Míg egy pasinál furcsa, ha valaki nagy körkefét, tükröt, hajzselét vagy akármit visz magával (mert nőies), egy nőnek ez kell, ha nem csak a kávézóba ugrik le. Bármely minimalisták is vagyunk, egy táska nélkül nem sokan vagyunk meg.
2020. júl. 19. 15:34
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

Igen, értem amit mondasz persze számít, de ha érvként felhozod akkor tényleg ott a kávé amit sokan a mekiből vagy a starbucksból kérnek és egy olyan üveg is elférne náluk én ezt ezért nem tartom egy kifogástalan érvnek, főleg ha csak valaki csipeget dolgokból ami neki előnyös. Minden kis lépés lépés. Ha az emberek mások szemetét nem is szednék fel, csak a sajátjukat dobnák a kukába már nem lenne olyan dzsuvás sok város kis hazánkban.


Igen, én ezt nem érthetem. Én mondjuk barátnőmet se értettem amikor lementünk anno a közértbe és neki 30 perces procedúra volt kisminkelni úgy hogy a közért 5 percre se volt.


Jól van elfogadom:)

2020. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Aki számára meg még mindig nem érthető, hogy valaki (lány) miért indul el viszonylag nagy hátizsákkal úgy, hogy csak telefon+kulcs+pénztárca van nála, megmondom én miért teszem: mert 1 táskám (hátizsákom van), amit az utcán hordok. Direkt nagyobbat választottam, hogy ha kell, elférjen benne még 1 esőernyő, fölső, víz, könyv. Te hangoztattad a praktikusságot, most én dobálózom ezzel: értelmesebbnek láttam 1 nagyobbat venni, mint 2 (esetleg 3) különböző méretűt azért, hogy véletlenül se induljak el nagyobb táskával mikor csak minimális dolog van nálam... Erre mondjuk nem is gondoltál még?
2020. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Talán a méretéről nem is mondtam, hogy túl nagy, sőt talán én mondtam hogy sokkal olcsóbban is lehet táskát venni, méghozzá nagyobbat:)
2020. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

ui.: persze tudom most meg majd jön az a szúrás, hogy "vegyen már olyat az ő pénzén amilyet akar"

Ezt a szúrást kihagyhatod.

2020. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!