Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen kisebb hátizsák...

Az ilyen kisebb hátizsák szerintetek csinos egy 20 éves lányon?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem tetszik, akkor indokoljátok is kerlek.


2020. júl. 18. 23:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
"de szerintem egy telefon, pénztárca, kulcsok és zsebkendő bőven elfér mindenkinél táska nélkül is." heh? Lány vagyok, sokszor "megpróbáltam" elindulni táska nélkül, amikor tényleg csak a fentebb említett tárgyakat akartam magammal vinni, de sosem sikerült kényelmesre a megoldás... Nem tudom mennyire vagy tisztában a női fazonú farmerekkel, de még ezeknek is jóval kisebb a zsebe, mint a férfi farmereknek. Akármelyik zsebembe teszem a telefont, járás közben mindig kikandikál legalább a fele, félő, hogy kiesik. A pénztárcám eleve nem olyan, hogy BÁRKINEK a zsebében kényelmesen elférne, annak meg akkor meg mi értelme, hogy a kezemben telefonnal, pénztárcával járkáljak? A válaszod több sebből is vérzik (arra még nem is tértem ki, hogy manapság vannak olyan tudatos emberek, akik nem vásárolnak új palack vizet minden alkalommal mikor kint járnak és megszomjaznak), tényleg igazad van abban, hogy nem érted az "ürügyet", amiért egy kényelmes, praktikus hátizsákot hordani szokás.
2020. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon vannak zsebeim a ruháimon, ha vannak sem zárnak jól. Pl.tollak+kezfertőtlenítő+dezodor+fésű (nőknél egy ajakbalzsam vagy rúzs vagy kézkrém is megszokott)... szerves részei egy női táskának, ha egésznap bent vagy. Ezenk kívül meg a szezonális holmik, mint pl esernyő, napszemüveg. Meg a telefont alapjáraton nem egészséges zsebekben tárolni.
2020. júl. 19. 14:37
 13/35 anonim ***** válasza:
0%

Szia, köszönöm hogy írtál.

Minden telefon méretét nem tudom, ahogy a zsebek mélységét sem. Nyilván vannak nagyobb és kisebb zsebű nadrágok ezt elfogadom.

Pénztárca ügyben tudom, hogy azt a "hosszú" divatos de véletlenül sem praktikus tárcákat szeretik a lányok amihez külön táska kell, de összehajtható pénztárca azért elég praktikus mindenkinek, legyen férfi akár nő.

Igen, tudom hogy van 1-2 tudatos ember, de azt óriási tudatosságnak nem nevezném, hogy nem vesz meg valaki egy palack vizet. Utána meg megveszi a mars csokit, meg a lays chipset és inkább azt dobja ki a kukába mint egy újrafelhasználható műanyag palackot, vagy épp a műanyag evőeszközöket valamelyik étteremnél.

2020. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
Elég hülyeség ez a palackos-csoki papíros hasonlat... Csak azért vegyek minden alkalomm palack vizet is, mert hisz a mars csoki papírját is el fogom dobni? Az egyiket fel tudom cserélni egy sokkal értelmesebb megoldásra, de a másikat nem, akkor már az elsőt is hagyjam a fenébe, hisz csak "ál-környezet-tudados" lehet csak?
2020. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező neked is köszönöm hogy írtál:)

Huhh hát én nem tudom, elhiszem hogy dezodorra, tollra szükség van de szerintem ezek elég specifikusak. Mármint ha könyveket is viszel úgy megértem ha kell a toll, de amúgy meg bármi van úgy biztos kapsz, ha pedig sportolsz akkor megértem a dezodort, de akkor oda kerül az edzős ruha is amúgy nem hiszem, hogy nagyon leizzadna bárkit.

Ezeket megértem, hogy valaki szereti magával vinni, de én férfiként nem látom szükségesnek, mindenesetre elfogadom.

Telefon miért nem egészséges zsebben tárolni?

2020. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
A kérdezővel tudok egyet érteni: ha a vizet, kaját nem is számítjuk, nincs annyi zsebe a ruháimnak, hogy minden dolog kényelmesen elférjen. Komolyan nem értem miért vagy ennyire ellene, hogy a lányok hátizsákot hordjanak. :) A legtöbb fiú/férfi ismerősöm nekem is elindul táska nélkül, de annak az az oka - mint már fentebb ki lett fejtve -, hogy a férfi nadrágok zsebe jóóóval mélyebb, mint a nőké (fazontól, anyagtól függetlenül), illetve ők nem igényelnek annyi plusszot a kintlétük során.
2020. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

Mars csokit sem feltétlenül kell fogyasztani, fogyaszthatsz mondjuk jégkrémet, süteményt akár cukrászdában akár otthon amit nem műanyag zacskóban veszel.

Én elfogadom az érveidet ha ezek mellett kiállsz, és otthon szelektíven gyűjtöd a szemetet és mondjuk a starbucksban is te adod oda a poharat amibe a kávét kéred, vagy az élelmiszert is a te magad által vitt zacskóban (ami lehetőleg lebomló szerves anyagból készült) szállítod.

2020. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

Elnézést kérek akkor mindenkitől akit megbántottam:)

Pár olyan eset jutott eszembe amikor 15-18 év körüli lányok fiúk akár ünnepi eseményre is tornazsákkal a hátukon, ingben/blúzban jelentek meg ESTE. Az én ellenszenvem innen fakad, hogy ha kell ha nem felveszik mert ez a divat. Nyilván van amikor indokolt vagy szükségszerű.

"ők nem igényelnek annyi plusszot a kintlétük során" Ezt kifejtenéd, mert lehet hülye vagyok, de ezt én nem tudom hova tenni.

2020. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
34%
Hehe, erről beszéltem. :)) Aki "csak" arra figyel oda, hogy mondjuk ne vásároljon palackos vizet, és mondjuk ne vegyen minden nap amikor kimegy valamilyen eldobható csomagolásban kapható édességet, hanem vigyen otthonról saját készítésűt újrafelhasználható dobozban vagy vegyen olyat, aminek a csomagolása lebomló hulladék, DE! amúgy máskülönben rendszeresen vásárol eldobható dobozban talákható tejterméket, nem komposztál és vásárol olyan környezettudatosan, helyi termelőktől, akkor már nem is igazi "környezettudatos", a palackos dolognak sincs semmi értelme???... Pont ezt kérdőjeleztem meg egy előző kommentben, erre itt vagy az élő példa, hogy "csak akkor fogadom el a palackos érvet", ha amúgy más területen is környezettudatos vagy... Hát igen, sajnos vannak ilyen emberek...
2020. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
61%
a #18-ra reagálva: a fiúk/férfiak "készlete" kimerül a telefon+kulcs+pénztárca kombóban. a lányok/nők készlete mellé még bejön a zsebi, ajakápoló, hajgumi, csatt, illetve aki sminkel, annak kistükör, ilyen-olyan sminktermék ha elkenődik a smink az arcán. Dezodort és fésüt maguknál hordó lányokat is ismerek, nem hiszem, hogy olyan specifikus lenne, mert sok ismerősömre jellemző.
2020. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!