Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tud javasolni extra széles...

Tud javasolni extra széles napszemüveget valaki?

Figyelt kérdés

Üdv!

Napok óta keresek valami napszemüveget ami extra széles, pontosabban a 2fül közt 165mm távolság van!

Lassan ott tartok,hogy az ára nem számít,de egyszerüen 140-155mm ig találtam csak eddig bármit is. Lehetőleg polarizált legyen.

Az árukereső szerint ez a

Polaroid PLD7011/S 807/M9

165mm körül van,de egyetlen leírást vagy méretet sem találok ahol leírnák,hogy valóban ennyi.

A helyi optikában sajnos nem tudtak segíteni..

Lehetőleg sötét lencsés szemüveget keresek.

Minden javaslatnak örülök és előre is köszönöm a segítséget!?



2020. aug. 16. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ray Ban -eket nézted? Aviator Large.


Vagy a katonai BOLLÉ márkát?

2020. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem néztem, de köszönöm! Ciki ez a nagy fej. Olyan mint a nőknek a nagy láb, mindegy mi csak jó legyen.
2020. aug. 16. 16:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem találtam. 4 optikában és 2 szemüveg boltban voltam, mindenki viccesnek találta es rám akarták eröltetni a másfél 2 centivel keskenyebb szemüvegeket. Holnap tervezek Szegedre menni, esetleg valakinek valami tippje volna?
2020. aug. 20. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!