Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek milyen öltözködési...

Fiúk nektek milyen öltözködési stílusú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
A ruha nélküliek. Az a legszebb.
2020. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Feszülős farmerosok.
2020. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki az aki leszavazza a farmert? Normális ? :)
2020. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, ezzel a véleménnyel nagyrészt egyedül leszek, mert az itteni férfiak/fiúktól az az általános eszme, hogy "egy nő mindig legyen nőies, és punktum!", de én ebben nem tudok osztozni.

Félreértés ne essék, az én figyelmem is fel tudja kelteni egy csini, testhez simulós nyári egyberuha, de ettől eltekintve én szeretem, ha lazább, uniszexebb stílusú egy nő.

Értem ezalatt például a laza (kockás) ingek, kapucnis pulcsik, vagy nyáron az uniszex (oversized) pólók hordását. Az ilyenek számomra tényleg adnak egyfajta vagányságot, közvetlenséget. hétköznapiasságot egy nőnek, ami nekem sokkal szimpatikusabb, mintha valaki mindig úgy kirittyentené magát, mintha épp bálba készülne.

2020. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Az elegáns.
2020. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A nőiességhez nekem hozzátartozik a változatos öltözködés. Tehát a legjobb, ha egyik nap farmer, másiknap elegàns, harmadnap bohókás. Minden amiben jól érzi magát és jól áll neki, az jöhet!
2020. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Hagyományos (nem magas szárú) sportcipő (esetleg tornacipő)

Testhez álló fekete leggins / világos farmernadrág (nem koptatott / szaggatott!)

Egyszerű fekete vagy fehér (nagyon tetszik pl. a fehér Levis póló piros felirattal) vagy a fekete Nike pólo fehér pipáva)

Bőrdzseki vagy farmerdzseki (normális méretben nem derékig érő) esetleg kapucnis felső vagy egy bő pulcsi, télen is hordjon inkább ilyen hosszított kapucnis kabátot (nekem a szövetkabát nem tetszik)

Persze a lány is nézzen ki jól: vékony testalkat, formás lábak és fenék (az nem baj ha kicsi a melle, arról senki sem tehet), szép hosszú lehetőleg egyenes haj (a rövid hajú és a göndör hajú nők annyira nem jönnek be), értelmes arckifejezés, lehetőleg min. 165-170 cm magas persze ez sem kizáró ok mert senki nem tehet róla milyen magas


Egyébként férfiként (26) én is sportosan öltözködöm, persze nem feszülős leggins/farmer, de a többi az nagyjából hasonló.

2020. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon tetszik még amikor ilyen combközépig érő egyberuhát hordanak sportcipővel és farmer vagy bőrkabáttal
2020. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Minden, kivéve: tüdőgatya, egyberuha, aminek szó szerint a cickók alatt van a derékrésze, széles gatya, térdig érő lógós pulcsi, beszartam gatya (az a lógós), kabátok, amik csak hónaljmelegítőnek alkalmasak, olyan kicsik.

Ja és a frizura: mind közül a legigénytelenebb, a gravitáció ellenében a fejtetőre húzott haj, ott egy nagy gombócba összegyurmálva (aki naponta így hordja, annak egyáltalán minek a hosszú haj?), de a fejtetőről induló lófarok is levesz kapásból 10-et az IQ-ból.

2020. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
A nőies, ami nálam a testhez állót jelenti.
2020. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!