Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Aki tangát hord kinek...

Fiúk! Aki tangát hord kinek milyen fajtájú jött be? Mi a kedvenc?

Figyelt kérdés

Én a string féle tangákat preferálom általában. G string, t sring, szóval inkább ez a vékonypántos vonal. Valahogy a normál fazonok nem jöttek be annyira, de persze abból is van pár db.


Még annyi hogy gondolom szőrtelenítetek rendszeresen odalent ugye?


2020. okt. 6. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Én a tigricsikos tangakert vagyok odáig. Ami jó vékony hátul, és jól bevag. Dehogy szőrtelenítek... Ne má'!
2020. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Baratom T-stringet es G-stringet hord. A C-string kicsi neki.

Hetente borotvalja a penisze korul es a popsijat is.

2020. okt. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Körülbelül pont így vagyok vele én is. C-t még mondjuk nem próbáltam, de nem hiszem hogy túl jó lenne.
2020. okt. 7. 09:05
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Férfi nem hord tangát!
2020. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jácint78 ***** válasza:
14%
en a fecske nadraggal megelegszem csiponadraghoz rovidpolo meg elmegy ha feszes sportos az alkat ... kiegeszito hosszou ujju es hosszu dereku macko felso...esoruha edzo cipo de amit egykor konzum holgyek hordtak az nem ferfi es nem fiu ruha kerulni kene a tulzott lazadast...mivel szeretem a kozosseget nem teszem ki magamat cikizesnek es a gyerekekre sincs jo hatassal mikor elvetemult alakok nem tudjak az onfegyelmet es a kozizlest... tessek olvasgatni az illem tan konyvekbol...nem csapdaba esni a szubkulturaknak es otthonra hagyni a a testkultura vad hajtasait...
2020. okt. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

4.

Nő meg boxert...

2020. okt. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Vékony pántosakat hordok, van női is. Borotválom.
2020. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2020. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!