Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek természetes dolog...

Szerintetek természetes dolog lesz majd valamikor,amikor többé nem meglepő egy férfin a harisnyanadrág?

Figyelt kérdés
Mert azt vettem észre, legalább is eléggé feltünő, hogy egyre több férfi,fiatalember hordja biciklizéshez,futáshoz, sőt kifejezetten túrázáshoz is.Nemegyszer láttam már, hogy az öltözőben is néhány kolléga szívesen visel mikroszálas harisnyát.Én eddig gyerekkorom óta csak a pamutharisnyanadrágot hordtam(most voltam túrázni a múlt hétvégén a hegyekben,kifejezetten elkelt a pamutharisnya, ráhúzva egy rövidnadrágot), de majd egyszer kipróbálom a mikroszálas 50 denest is.

2020. okt. 15. 21:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
42%
Akk hordjatok, kit erdekel?
2021. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
62%

28!

Honnan veszed hogy női harisnya?

29!


Honnan veszed hogy nem gyártanak?


[link]


A kislányok férfi acélbetétes bakancsa nőies??


28!

Csak én ekézek?

Szerintem nem csak te rám vagy állva!

Erre fhaszra nem másznál rá? Aki ezt írta ki:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2021. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
Hová jut így a világ! Nadrágot, zoknit azért veszek fel mert fázom. (Nyáron a legjobb meztelenül lenne!) De aki olyan hülye hogy férfi létére harisnyanadrágban akarna flangálni hát tegye! Rég röhögtünk már egy nagyot!
2021. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Az ilyen kommunista világot megjárt szülők gyerekei mint a 33-as idővel ugyan úgy megszoknák mint anno a nadrágos nőket a régi társadalom.

Csak el kell kezdeni úgy mint a nők tették a nadrággal anno.

2021. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
54%
Én gyakran sportolok női nylonharisnyába, rövidnadrággal, utcán is hordom. Mivel alapvető, hogy nylonharisnyát hordjak, mióta felettem kb 10 évesen, tornázni és sportolni, utcán is hordom. Tetszínűt főleg.
2021. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
55%

35.

Nagyon helyes, így tovább!

Csak hasonló módszerrel és bátor emberekkel lehet elfogadtatni a birkákkal, hogy ilyen is van és nem csak a kovid..

2021. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!