Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek természetes dolog...

Szerintetek természetes dolog lesz majd valamikor,amikor többé nem meglepő egy férfin a harisnyanadrág?

Figyelt kérdés
Mert azt vettem észre, legalább is eléggé feltünő, hogy egyre több férfi,fiatalember hordja biciklizéshez,futáshoz, sőt kifejezetten túrázáshoz is.Nemegyszer láttam már, hogy az öltözőben is néhány kolléga szívesen visel mikroszálas harisnyát.Én eddig gyerekkorom óta csak a pamutharisnyanadrágot hordtam(most voltam túrázni a múlt hétvégén a hegyekben,kifejezetten elkelt a pamutharisnya, ráhúzva egy rövidnadrágot), de majd egyszer kipróbálom a mikroszálas 50 denest is.

2020. okt. 15. 21:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon régóta hordok télen vagy ilyen hűvösebb időben harisnyát, és nekem ez vált be, és nem fogom az ő kedvükért le cserélni ez. 20as voltam.
2020. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
18-19-20-21. válaszolók! Köszi, hogy kiálltatok mellettem!
2020. okt. 18. 07:55
 23/36 anonim ***** válasza:
60%

Ez csak természetes! Ha ezek így ellenünk vannak.

Csak azt nem tudom mit befolyásol egy ruha viselése?!

Szinte gyűlölettel beszélnek a harisnya viseléséről, hogy ha azt férfi viseli.

2020. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
29%

De ezek a kis getczik azoknál a kérdéseknél nincsenek ott ahol nők kerdezik,hogy ilyen meg olyan fėrfi ruhát viselhet e az nem gáz e esetleg.

Amikor rájuk írtam,hogy most miért nem osszátok a csajokat, akkor az a szánalmas válasz érkezik,hogy ők nem itt élik az életüket mint én.

De ha férfi kérdez harisnya témában akkor már színte napra készek...

Milyen érdekes, ugye?

2020. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
Na, megérkezett a harisnya-fetisiszta is... Te tényleg keresed ezeket a kérdéseket?
2020. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Akár csak te kedves utolsó!!!!

Te is keresed! 23-as voltam.

2020. okt. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

26!

Pont a 25-ös félékről írtam!

Ez nevetséges, mennyire ki lehet számítani az észjárását..

És ő mondja hogy én érkeztem meg mikor a kommentjével el is ismeri amit írtunk róla.

Ez nála is valami fetisizmus mert az ilyen kérdésekre izgul.

2020. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
71%

27: látom örülsz, hogy találtál valakit, aki végre egyetért veled :)

Én azért láttam meg ezt a kérdést, mert a második hozzászólást én írtam és mint tudod, akkor felhozza ha válasz érkezik ha keresem, ha nem. Onnan tudom, hogy keresed ezeket a kérdéseket, hogy nagyon tájékozott vagy abban, hogy nők milyen öltözködési tanácsokat kérnek vagy osztanak meg, mert írod a 24es hozzászólásodban. Márpedig akkor te keresed ezeket a kérdéseket. Ráadsául még írogatsz is privát üzeneteket ezzel kapcsolatban, hogy ki miért nem "osztja a csajokat". Ez beteges, ha beismered magadnak, ha nem.

De nem lenne ezzel semmi gond, mert azt hordasz, amit akarsz, csak azt nem értem miért kell másokkal is megosztani, hogy szeretsz női harisnyanadrágot hordani? Hordj ha akarsz, magánügy, mindenki azt hord amit akar, de mi az értelme az olyan kérdéseknek, hogy ti is szerettek női harisnyát hordani meg hogy szerintetek is normális lesz, hogy férfiak harisnyát fognak hordani?

2020. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
44%

Hordjad, de nem ffias

Sztwm nem is gyartanak ffiaknak

2021. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
72%
De gyártanak férfiaknak is harisnyát.
2021. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!