Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek természetes dolog...

Szerintetek természetes dolog lesz majd valamikor,amikor többé nem meglepő egy férfin a harisnyanadrág?

Figyelt kérdés
Mert azt vettem észre, legalább is eléggé feltünő, hogy egyre több férfi,fiatalember hordja biciklizéshez,futáshoz, sőt kifejezetten túrázáshoz is.Nemegyszer láttam már, hogy az öltözőben is néhány kolléga szívesen visel mikroszálas harisnyát.Én eddig gyerekkorom óta csak a pamutharisnyanadrágot hordtam(most voltam túrázni a múlt hétvégén a hegyekben,kifejezetten elkelt a pamutharisnya, ráhúzva egy rövidnadrágot), de majd egyszer kipróbálom a mikroszálas 50 denest is.

2020. okt. 15. 21:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%
Már megint kezded? Hordjad a harisnyáidat és kész. Mit kell rendszeresen itt provokálni a népet?
2020. okt. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
41%
A 3 nak van igaza, amit te látsz,az még véletlenül sem harisnya.Az leggings. Vannak aláöltözösök,kifejezetten erre a célra, de az nem harisnya. Sportboltokban kapható. Vélhetően ez egy fétises kérdés. Voltál túrázni,harisnya, rövidnadrág...gratulálok,szerintem rajtad röhögött mindenki. Amúgy sem volt túrázásra alkalmas idő,pláne nem rövidnadrágban. Én a hegyekben lakok. :)))
2020. okt. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Úristen! Ti összetévesztitek a szezont a fazonnal!Nem én vagyok az a beteges harisnyás kérdező, már mondtam ! És rögtön engem kellett hátbatámadnotok?Ha én ezt előre tudom?! Persze sejthettem volna!A 12- es válaszoló pedig tehet egy szívességet..........!
2020. okt. 16. 07:48
 14/36 winR ***** válasza:
20%
Remélem nem.
2020. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
42%

A normális emberek között ez egy praktikus ruhadarab ami hideg ellen véd, kortól nemtől függetlenül.

Csak a rettegőknél és a gyáváknál jelent gondot...

F.

2020. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
21%
Tisztázzunk valamit: harisnyát csak meleg férfiak hordanak. Ha fázol akkor vannak kimondottan férfi aláöltözetek, vagy túra boltban kapható kihülés elleni aláöltözetek. Le kéne végre állnod ezzel a férfi harisnyanadrág őrületeddel, mert gusztustalan.
2020. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
51%

Ezt tényleg tisztázni kell! Egy meleg férfinak férfi kell, nem pedig egy nőies ruhadarabba öltözött. Nemrég itt olvastam ezt.

A kérdező fetisiszta, nem meleg.

2020. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
78%

16!

Oké tisztázzuk.

Én is harisnyát hordok mert számomra az vált be és ezt találom komfortosnak,kényelmesnek.

Feleségem van aki történetesen NŐ és ő “szoktatott” rá a harisnyára télen hogy anno adott párat az övéi közül.

És hetero vagyok.

Akkor most mi lesz? Szerinted!

Én lennék a kakukktojás..?

2020. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
77%

Utolsónak teljesen igaza van! És nem értem miért kellett a válaszolók 95 %- ának a kérdezőt lebúzázni, melegnek mondani?Többször is megemlítette,hogy nem ő az a beteges harisnyás kérdező, hát akkor???

Elmondanám, hogy én is hordok harisnyanadrágot óvodás korom óta, és ez meg is maradt nekem a mai napig!Késő ősszel, télen, és kora tavasszal! De csak pamut, vagy gyapjúharisnyát, a nejlon azt valahogy nekem nem bejövős! És azért is hordom, mert összeérnek a combjaim,kidörzsölődnek, pokolian tud fájni! Nyáron természetesen nem tudom a meleg miatt felvenni, arra egy másik megoldás van.És fel szoktam venni túrázáshoz, biciklizéshez is rövid, vagy halásznadrággal, mert nagyon praktikusnak tartom!Furcsa módon senki se röhögött még ki emiatt,úgyhogy nem értem a problémát!?És van feleségem, ő is tudja, hogy harisnyát hordok hideg, hűvös időben a nadrág alatt! Szóval én is meleg vagyok?

Örülnék neki, ha egy kérdés kiposztolásánál nem kéne letámadni a kérdezőt.Ha nem tetszik, nem kell rá válaszolni Nem lehetne egymás iránt kölcsönös tiszteletet tanúsítani?Olyan nagy kérés ez?

Kedves kérdező! Ne törődj a sok bunkó válasszal, hodj amit szeretsz,és kész!

2020. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
78%

Én kb kb 3 napja tettem fel egy hasonló kérdést, és valami hihetetlen hogy milyen válaszok jöttek rá. Ez már szánalmas ami itt megy.

Vagyunk 10 millióan az országba, és csak 3 ember kérdez hasonlót itt? Mert a válaszokból ítélve igen.

De azt is meg figyeltem hogy egyedül ezt a témát szeretik szét trollkodni, már mint ha egy férfi-fiú harisnyát hord. Szinte semmi mást nem. De nem is tudom nem e ők a fétisesek, csak hogy itt beszóljanak a másiknak. Ez csak a tükrözi az agy szintjét nekik.

2020. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!