Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kipróbáljam a női...

Szerintetek kipróbáljam a női bugyit/tangát?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Az anyum mindig veszi nekem a boxereket mert hogy milyen jó az nekem mert kényelmesen elfér benne a szerszám meg ilyenek😄.

Gondoltam már, hogy szeretnék fecske alsót ezért megnéztem a hugom bugyiját (gondolván, hogy az úgyis hasonló mint a fecske). Fel is próbáltam, egyszer aludtam is benne és nagyon kényelmes volt. Utánna olvastam, hogy ezek a bugyik jobb anyagból készülnek mint a fecskék és boxerek és ez szerintem így is van. Mintha nem is lett volna rajtam semmi, nagyon jó volt. Szóval gondoltam, hogy elmennék egy kínaiba, vennék egy bugyit és aztán hordanám párszor hátha bejön. Kézzel kimosnám, hogy anyumnak ne tűnjön fel amikor a gépbe beteszi mosni a ruhákat, hogy mégis miez😆.


Asszem úgy van hogy akinek kisebb a szerszáma, annak ha merev állapotba kerül jobban megnő mint akinek alapból nagyobb mert nekik kevesebbet nő olyankor. És sajnos (vagy nem sajnos) én az előbbi vagyok.

Így ha felveszem akkor nagyon kényelmes a női bugyi mert alapból nem úgy van kialakítva, hogy ott legyen egy szerszám de nekem az a kicsi elfér😅.


Reggelente és napközben néha lenne csak rossz amikor random rámjön az "izgalom" vagy esetleg meglátok egy szép lányt de azt kibírnám és olyankor sem olyan rossz.

Öltözőben meg nem érdekelne mit gondolnának mások, nyilván nem rózsaszínt és csipkéset vennék, habár ha tényleg senki nem látna akkor azt is bevállalnám🤷‍♂️

Vagy öltöznék előttük/ utánuk😆

Nem amugy, ennyire nem ment el az eszem😆.



2020. okt. 21. 22:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam tangat
2020. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Bugyi sokkal jobb mint a boxer vagy fecske.

Nincs televarva az eleje, nem dörzsöli ki a combhajlatod, sokkal nagyobb anyagválaszték, olcsóbb.

3 boxerem van még, nekem asszony veszi a bugyikat 1 hátránya van, hogy próbálgatni kell melyikbe férsz el kényelmesen. Ő kezdeményezte mert nekem volt, hogy véresre dörzsölte a combhajlatom a boxer.

Ha elfogadják a környezetedben élők akkor nem nagy szám.

2020. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
77%

Ez így van ahogy a 32-es írta.

Nem is értem sok férfi miért kínozza magát kényelmetlen FÉRFI ruhákban mikor a kis getczi tervezők a nőknek fene tudja miért de színte mindenben sokkal kényelmesebbeket gyártanak.

Istenverte boxer, nem más mint egy rövidgatya. A sok hülye, t. a kivételnek meg abban kínlódik.

2020. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert sajnos a ruha teszi az embert mai világunkban.

Ha nem vagy egyenférfi akkor csakis b.zi lehetsz. Mármint ezt gondolják.

Nem is maradt a férfiaknak semmi az autón kívül, hogy kifejezzék magukat.

Régen csak a gazdag férfiak hordták selyem, csipke stb cuccokat.

Hiába terveznének férfiaknak bármit is ha egyszer fosnak hordani.

2020. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Csak ne verd nagy dobra.
2020. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 leszbikuslány válasza:

A te dolgod!

De fel tehetek egy kerdest?

Pontosan mit tervezel csinalni a hatalmas nagy alma meretű vsgy tenisz labda memeretü kettö heregolyoiddal?na meg petdze ahuszon valahany cenntis bananoddal?

Marmint ahogy ezt te is tudtad a női bugyi attól nöi nigyi jogy a nök tedtén ilyen plussz extra testredzek nincsenek igy az nem arra lett tervezve es kegyartva hogy egy gerfi nemiszerv ott elferjen benne!

Szóval?

Nem fogsz netán orditani.sikoltozva a fájdalomttól ha azon szoros bugyi oda fogja a medence csomtodhoz erővvel préselni a heregolyóidat?

Mert ugy tudom ha ezt jol tudom persze hogy ti kanok mar a legkisebb heregolyó megmyomodasára vagy keg kisebb útésete is elpicsogjatok magatokat mert azt sem nem birjatok ki!

Akkor hogy keozlked ezen fizikai fajdaknat kibirnod majd?

márc. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

#36-os! Abszolut nincs igazad! Rajtam most is női bugyi van, de semmilyen fájdalmat nem érzek, nagyon kényelmes. Csak megfelelő anyagút kell választani.

Remélem a kérdező az eltelt idő alatt réjött, hogy nyugodtan hordhat egy pasi is női bugyit.

márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 leszbikuslány válasza:
49%

37/37 felhasznaló ertem.

Nem tudtam ezt illetve nem gondoltam a dolgot akkor valoszinúleg eeeggé nyúlós az anyaga igy ban böven hely a golyóidnak es banánodnak benne.

De ha jól esik neked akkor egezsegedre.

Es ugye székessegre a bigyi eleh€n us tsiar?

Msrmint ugye a nöi bugyi ugy van tervezve hogy ott egy plussz ferfi testresznek nincs hely tervezve.

A nugyi kettö omdslán nem lóg ki kettö oldakt a golyóid abból?

Azt ertem ha kenyelmes es nem szorit neked de ezt hogy oldod neg hogy oldakt a golyoid iletkenúl ne kanfijaljon ki abból?

márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 leszbikuslány válasza:
0%

A helyes írasi felre pózyógótt betü jobaim miatt elnrzest kerek de igy is a kegkisebb unam hehyevvel lótyógók de a mobiltekegonomon olyan apró picik a betük hogy szt kehetetlen nem frkre pózyógnóm de természetesen kap tol es dzámitógép bollenzyün profin es hibatlanul tudok gépelni es nagyon gyorsan ks de mivel egyik sincsen nekem itthon es a ninccsböl amyagilag rgyikre sem nem tellik nekem igy narad a telefon erre a célranekem.

Ns meg vén js vagyok mar ahogy tsvaly ojtóber v€gén lettem 41 éves igy ti fiatalok mar a te hnijavval szúkettek a jezetekbe igy latom milyen orofin szoktatok ti fiatalok gépelni igy veketek sajnis esélyem sincsen ikyen óregen fel vennem a versenyt.

márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Minden elfér benne kényelmesen.

Igazából csak a nagyon pici tangákat nem tudom hordani meg a lézervágottból valóban kieshet a golyó de nekem a fecske is Oda szorította már a golyóm egyszer...

Mivel nekem az asszony veszi ezekre figyel, hogy jó legyen.

Minden férfi alsótól kényelmesebb, kellemesebb érzés bugyit hordani.

Vannak tangáim is de azt nehezebb eltalálni melyik lesz kényelmes.

Egy a lényeg, hogy nyúlós elasztikus anyagú legyen.

A pamuttok azok nekem sem passzolnak mert nem tudják a kukac és a golyók formáját felvenni. Magyarul odapréselik.

márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!