Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kipróbáljam a női...

Szerintetek kipróbáljam a női bugyit/tangát?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Az anyum mindig veszi nekem a boxereket mert hogy milyen jó az nekem mert kényelmesen elfér benne a szerszám meg ilyenek😄.

Gondoltam már, hogy szeretnék fecske alsót ezért megnéztem a hugom bugyiját (gondolván, hogy az úgyis hasonló mint a fecske). Fel is próbáltam, egyszer aludtam is benne és nagyon kényelmes volt. Utánna olvastam, hogy ezek a bugyik jobb anyagból készülnek mint a fecskék és boxerek és ez szerintem így is van. Mintha nem is lett volna rajtam semmi, nagyon jó volt. Szóval gondoltam, hogy elmennék egy kínaiba, vennék egy bugyit és aztán hordanám párszor hátha bejön. Kézzel kimosnám, hogy anyumnak ne tűnjön fel amikor a gépbe beteszi mosni a ruhákat, hogy mégis miez😆.


Asszem úgy van hogy akinek kisebb a szerszáma, annak ha merev állapotba kerül jobban megnő mint akinek alapból nagyobb mert nekik kevesebbet nő olyankor. És sajnos (vagy nem sajnos) én az előbbi vagyok.

Így ha felveszem akkor nagyon kényelmes a női bugyi mert alapból nem úgy van kialakítva, hogy ott legyen egy szerszám de nekem az a kicsi elfér😅.


Reggelente és napközben néha lenne csak rossz amikor random rámjön az "izgalom" vagy esetleg meglátok egy szép lányt de azt kibírnám és olyankor sem olyan rossz.

Öltözőben meg nem érdekelne mit gondolnának mások, nyilván nem rózsaszínt és csipkéset vennék, habár ha tényleg senki nem látna akkor azt is bevállalnám🤷‍♂️

Vagy öltöznék előttük/ utánuk😆

Nem amugy, ennyire nem ment el az eszem😆.



2020. okt. 21. 22:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is női bugyis pasi vagyok.... - szupi csipkés női bugyit viselni....
2020. okt. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
97%

Ez eddig a legjobb, legerdekesebb kerdes, amit ma olvastam! :D

Hajra, ha igy kenyelmes, en nokent szeretek boxerben aludni, vagy szoknya ala azt huzni, hogy tartsa a harisnyat es ne fagyjon be a valagam :D

2020. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
91%

Alapból nem itéllek el, viszont később párválasztásnál ez hátrány lehet.

Elég sok féle férfi fehérneműt lehet kapni. Inkább nézegess magadnak egy jó minőségűt amit kényelmesnek találsz.

2020. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
50%

22!

Te beszélsz? A legérdekesebb kérdés?

Mintha a te boxer viseleted természetes lenne...


23!

A 22-re is igaz amit írtál? Neki nem lesz gond párkapcsolatnál a boxer viselés?

Vagy épp nem az?

Csupán az zavart ebben a két kommentben , hogy megint csak a pasik női ruha viselése a gond, a nők férfi ruha hordása természetesen rendben van szóra sem érdemes.

2020. okt. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó válaszolónak:sok pasi kifejezetten erotikusnak tartja ha apárja boxert hord, vagy az injét felveszi. Viszont egy nő nem fogja ugyan ezt érezni ha a pasi csinálja ezt fordítva. A fiús lányt lazának, bevállalósnak, tomboy-nak hívják, míg a lányos férfit melegnek. Így gondolkodik az emberek többsége. Mivel a kérdező még fiatal, így nagy eséllyel egy olyan barátnőt fog találni akinek ez ciki lesz.
2020. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
46%

25.

Kikre gondolsz?

Mert engem simán taszítanak a búzás öltözetű nők.

Én nőt szeretnék látni is mert a férfiaktól hányok, akkor egy nőn sem szeretnék férfiakra emlékeztető ruhát látni, pláne nem boxert vagy trottyos férfi gatyát.

Ez minden csak nem szexi!

Aki erre gerjed az beteg, de hát mint tudjuk sokan vannak ezek..

2020. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
97%
Hordjál nyugodtan! Gondolom csak a húgoddal meg anyuddal éltek együtt. Igy egységes lesz a szárító csak bugyi lesz rajta. Aztán majd civakodhattok hogy melyik kié. :-)
2020. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
57%
És ha kilátszik és észreveszik? Nem zavarna?
2020. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a női bugyikat leginkább a tangát és a cérnatangákat azok a kedvenceim. Estére is nagyon kényelmes és dolgozni is szeretek benne iskolában csak akkor veszem fel ha nincsen tesi mert öltözéskor ciki. Kollégiumba is fel szoktam venni bár ott láttak már meg benne de nem volt belőle semmi. Ha neked az kényelmes vegyél egy párat kipróbálni.
2020. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hordjál bugyit. Többen hordunk mint azt gondolnád. Én is! És láttam már pasin is bugyit.
2020. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!