Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kipróbáljam a női...

Szerintetek kipróbáljam a női bugyit/tangát?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Az anyum mindig veszi nekem a boxereket mert hogy milyen jó az nekem mert kényelmesen elfér benne a szerszám meg ilyenek😄.

Gondoltam már, hogy szeretnék fecske alsót ezért megnéztem a hugom bugyiját (gondolván, hogy az úgyis hasonló mint a fecske). Fel is próbáltam, egyszer aludtam is benne és nagyon kényelmes volt. Utánna olvastam, hogy ezek a bugyik jobb anyagból készülnek mint a fecskék és boxerek és ez szerintem így is van. Mintha nem is lett volna rajtam semmi, nagyon jó volt. Szóval gondoltam, hogy elmennék egy kínaiba, vennék egy bugyit és aztán hordanám párszor hátha bejön. Kézzel kimosnám, hogy anyumnak ne tűnjön fel amikor a gépbe beteszi mosni a ruhákat, hogy mégis miez😆.


Asszem úgy van hogy akinek kisebb a szerszáma, annak ha merev állapotba kerül jobban megnő mint akinek alapból nagyobb mert nekik kevesebbet nő olyankor. És sajnos (vagy nem sajnos) én az előbbi vagyok.

Így ha felveszem akkor nagyon kényelmes a női bugyi mert alapból nem úgy van kialakítva, hogy ott legyen egy szerszám de nekem az a kicsi elfér😅.


Reggelente és napközben néha lenne csak rossz amikor random rámjön az "izgalom" vagy esetleg meglátok egy szép lányt de azt kibírnám és olyankor sem olyan rossz.

Öltözőben meg nem érdekelne mit gondolnának mások, nyilván nem rózsaszínt és csipkéset vennék, habár ha tényleg senki nem látna akkor azt is bevállalnám🤷‍♂️

Vagy öltöznék előttük/ utánuk😆

Nem amugy, ennyire nem ment el az eszem😆.



2020. okt. 21. 22:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
71%
Hát vagy csinálhatod azt is, hogy tesi előtt elmész wcre és ott átveszed a bugyit boxerre. Tesi után meg vissza. Vagy bugyira a boxert, bár az nem tudom milyen lehet.
2020. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Nah, ez jó ötlet köszönöm!

Azt a 45 percet kibírom boxerben végülis.

Először lehet csak gyorsan a bugyira felhúzom a boxert ha nem válik be akkor fogom lecserélni.


Köszi a választ!

2020. okt. 22. 12:57
 13/40 A kérdező kommentje:
Ja de ha lecserélném akkor még nem is lenne izzadt a bugyi szóval ha utánna visszavenném még higénikus szempontból is jó lenne :D
2020. okt. 22. 12:59
 14/40 anonim ***** válasza:
86%

9.

De látom a lányoktól félsz...

Gondolom sokat aláztak/vagy még mindég teszik.

2020. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 Metionin ***** válasza:
100%
Simán vehetsz, vagy ha már elmész a boltba, nézegesd meg a fecskéket is.
2020. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Miért jobb a fecske mint a női tanga/bugyi?

Azért mert a fecskét a férfiaknak, utobbiakat nőknek találták ki?

Hát nem tehetek arról, hogy amit a férfiaknak csinálnak sz*rabb anyagú stb mint amit a nőknek.

De majd megfogom nézni melyik anyaga tetszik a jobban és akkor nyilván a jobb mellett döntök.

A fecske egy fokkal jobb lenne mint a boxer, de a fecskénél is rossz lenne hogy ahol ki van alakítva a hely a cerkának, azt a helyet nem tölti be, ezért mintha szabadon lenne a pöcörő.

A bugyinál meg nincs hely neki kilakítva de pont elfér a zacsi és a kis vessző.

Amit a hugomtól csentem abban pont jó nekem, nem esik ki belőle stb szóval szerintem ilyen méretet veszek.

2020. okt. 22. 15:24
 17/40 Metionin ***** válasza:
93%
A fecskében van hely a cuccoknak, ennyi a különbség. Ha neked pont ez nem okés, akkor valszeg a bugyi jobban fog tetszeni.
2020. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van még ezzel tapasztalata és bevált neki, esetleg nem vált be neki, vagy hogy milyet használ, milyet nem stb az megírhatná még.
2020. okt. 22. 21:00
 19/40 anonim ***** válasza:
15%
A rózsaszin csipkés a legkényelmesebb! :-) :-)
2020. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
97%

Kézzel kimosd, OK. De hogy szárítod?

Nem fog anyudnak feltűnni hogy nincs gatya?

Beszéld meg vele, ha jó fej, segít. (Ha nem akkor igy jártál.)

2020. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!