Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Titeket nem zavar ha az...

Fiúk! Titeket nem zavar ha az alsógatyátokon van egy öklömnyi luk? Mármint azon a kettőn kívül amibe a lábaitok vannak.

Figyelt kérdés

Van egy bátyám, és kb az összes alsóján, de még néhány nadrágján is a két lába között luk van. És amikor megkérdezem, hogy nem zavarja-e vagy valami csak vonogatja a vállát, de kíváncsi vagyok, hogy ez miért nem zavarja annyira a pasikat.

Ez lehet, hogy hülye kérdés egyébként, de nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra, szóval viszonylag normális válaszokat várok, már amennyire normális lehet.



2021. febr. 7. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem 3 van rajta, másikban a derekam van. Ha elöl gombos +1, mondjuk olyat nem szoktam hordani 😛

Egyébként van olyan, amelyiken van egy kicsi lyuk oldalt, de ezen kívül igazából semmi más baja. Meg lehetne mondjuk varrni... de csak igazából akkor veszem fel, amikor garantáltan nem láthatja más. Akár pl itthonra. Ciki ha netán valamiért a nadrágot le kéne venni és tiszta szakadt/lyukas boxer van rajtad.

2021. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként a nagyfoku igénytelenség jön le a bratyódról amit írtál róla.
2021. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan alsóm amit lukasan is hordtam. Engem egyáltalán nem érdekelt, hogy az.
2021. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!