Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ilyen időben mennyire...

Lányok ilyen időben mennyire elfogadott ha egy fiú harisnyanadrágot hord?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 17:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!

A 22, és a 27-es vagyok! Nyugodtan vedd fel a harisnyát, ha fázol.Nincs ezzel semmi gond!Bevallom, kicsit ideges voltam először, hogy mit szólnak majd hozzá a munkahelyen.De aztán szerencsére hamar leküzdöttem ezt a dolgot.Nem foglalkozram másokkal.Igaz 1-2 ember azért odapillantott, de nem foglalkoztak velem.Úgyhogy viseld csak azt amit szeretsz.Én is előszeretettel hordok ilyen harisnyát a túrázáshoz,biciklizéshez, mert sokkal kényelmesebb,mint bármi más!

2021. febr. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%
Inkább csak valld be , hogy a férfiakat szereted
2021. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
73%
32.Te nem bírsz magaddal, ennyire unatkozol?
2021. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
72%

Igen ennyire unatkozik!!!!

És most már biztos hogy ő a harisnya fétises!!!!

2021. márc. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

31 es teljesen igazad van, így is tettem én is!

De nem szólt nekem senki egy árva rossz szót sem azért mert harisnyát vettem fel!!!

2021. márc. 5. 08:16
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
35.Csak még annyi,hogy én kizárólag pamutharisnyát veszek fel, mást nem!
2021. márc. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Én is csak a pamut harisnyanadrágot veszem fel.
2021. márc. 7. 07:19
 38/44 anonim ***** válasza:
20%
Unatkozok? Kérdezi azt aki fogyatékos módjára évek óta kamu harisnyás kérdéseket irogat ki
2021. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem mindkét félnek fölösleges annyit rugóznia ezen a kérdésen. Elmondom, miért.


Ha nadrág alatt hordja, nem is látszik, bármilyen fajta is.


Ha rövidnadrághoz veszi fel, akkor egy vastagot egy manapság nagyon elterjedt sport aláöltözettől, futó, vagy biciklis ruhától tényleg csak közelről és alaposan megnézve lehet megkülönböztetni.


Rövidnadrág alá felvéve egy nejlon testszínű harisnya szinte észrevehetetlen.


Egyébként is úgy veszem észre, elsősorban annak "ciki", aki hordani akarja. Szóval figyelj, "harisnyahordó"! Ez neked ciki, ha ciki. Ameddig pedig ciki, addig ne hordd, mert az neked rossz. Ha tudod úgy hordani, hogy NEKED nem ciki, akkor másnak se lesz az.

2021. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
43%
38-as! Es mi közöd van hozzá, hogy ki mit írogat ki? Miért fáj ez neked? Törődj a saját dolgoddal, és lehet tovább görgetned, ha ennyire unatkozol továbbra is!
2021. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!