Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokott olyan lenni veletek,...

Szokott olyan lenni veletek, hogy semmi kedvetek kiöltözni munkába? 25/L

Figyelt kérdés

Állok reggel a szekrény előtt, és az van, hogy jajj, ne már, semmi kedvem ma blúzhoz, vagy harisnyát húzogatni, nem akarok szoknyában lenni, de nem tudok mit tenni ellene, mert kötelező.


Ti nem szoktatok úgy kelni reggel, hogy jajj, ne már, ma nem akarom? Blúzt, inget gombolgatni, nyakkendőt kötni, magassarkúban tipegni?



2021. febr. 17. 07:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%

Miért kellene KIÖLTÖZNI munkába?

Vegyél fel olyasmit, amiben jól érzed magad!

2021. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Dress code-nak hívják.
2021. febr. 17. 07:58
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Én minden nap így vagyok. Szeretem a kényelmeset. Mondjuk ez egy normális munkahely, itt nem kell kiöltözni, elég csak normálisan öltözni, azaz nem csövesen vagy strandpapucsban meg ilyenek.

Sosem értettem ezt a hülyeséget, mivel szerintem a munkamorálon is segít az, ha kényelmesen érzi magát az ember.

2021. febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Nálunk szerencsére nincs dress code, de még így is van, hogy nincs kedvem felöltözni :D
2021. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk sincs dress code, sőt! Egy pici irodabán dolgozom egyedül, szóval a kutya se ugat meg.

Nekem szoktak "csaló" napjaim lenni: farmer és egy melegítőfelső. Reggel mielőtt elindulok úgy érzem, hogy ma jó kis kényelmes lesz a nap, aztán mikorra beérek, már feszengek és remélem, hogy senki nem jön be és nem látja a mackófelsőt, zsíros hajat.

Ma pont ilyen napom van. (kislányom egész éjjel fent volt, aludtam vagy 3 órát, élni sincs kedvem, nemhogy kiöltözni!)

2021. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem így igényes egy nő. En gimibe is felvettem a magassarkut is a harisnyát. 20L
2021. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
6-os, hosszú távon biztos jót tett a lábadnak.
2021. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy oldom meg, hogy szoknya+harisnya helyett cigaretta nadrágokat hordok, magassarkú helyett pedig lapos vagy pici sarkú bőrcipőt. Sokkal kényelmesebb és nálunk belefér ez a dress code-ba.
2021. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Túlzásnak érzem, ahol a dress-code még azt is megszabja, hogy magassarkú legyen rajtad vagy muszáj a szoknya. Ilyen helyen biztosan nem dolgoznék.

Nálunk hivatalban csak annyi az előírás, hogy egy azért ne strandpapucs, meg le legyen kint mindened, de simán hordunk farmert egy kardigánnal.

Ettől függetlenül teljesen megértem azt, akinek nincs kedve mindennap harisnyát venni, meg kiöltözni.

2021. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

A te bajod ha olyan helyen dolgozol ahol megmondják mi takarja a tested.

Iszlám érdekeltség esetleg?

2021. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!