Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokott olyan lenni veletek,...

Szokott olyan lenni veletek, hogy semmi kedvetek kiöltözni munkába? 25/L

Figyelt kérdés

Állok reggel a szekrény előtt, és az van, hogy jajj, ne már, semmi kedvem ma blúzhoz, vagy harisnyát húzogatni, nem akarok szoknyában lenni, de nem tudok mit tenni ellene, mert kötelező.


Ti nem szoktatok úgy kelni reggel, hogy jajj, ne már, ma nem akarom? Blúzt, inget gombolgatni, nyakkendőt kötni, magassarkúban tipegni?



2021. febr. 17. 07:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
10-es, sok helyen előírják, főleg ott ahol ügyfeleznek. De ha jó a fizu, akkor bányja kánya.
2021. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

És ezek a sok helyek miért tudnak működni az országban?

Azért mert a nagyar egy birka nép.

Ha mindenki egyöntetüen fel állna ahogy ezt tudtára adják akkor ezek a patkányok kicsit magukba szállnak.

A butaság melegágya a szolgalélekség...

2021. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%
Hála égnek nálunk nincs dress code. Farmerban és kapucnis felsőben járok dolgozni. Van olyan kolléganő, aki melegítőben jár mindig az irodába. :D Megőrülnék, ha szoknyát kéne húznom magassarkúval. Nincs is egy darab szoknyám vagy magassarkúm sem, sőt magassarkú soha az életben nem volt még rajtam pedig már lassan középkorú vagyok!
2021. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Amíg dresscode-os munkahelyen dolgoztam, addig nekem minden napom ilyen volt, nagyon utáltam.
2021. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, a privátot írónak üzenem, hogy igen, ez pontosan azt jelenti, hogy utálok kiöltözni :D Nem csak munkába, egyébként is.
2021. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig megfelelően öltöztem az előző. munkahelyen. Szép blúz, magassarkú. Egészen addig, amíg nem szóltak, hogy Karcsi, ezt most már fejezd be.
2021. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

Ritkán előfordul velem, de olyankor nem a harisnya, szoknya magassarkú felvételével van gondom hanem úgy az egész nappal :)

Alapvetően nincs vele semmi bajom amúgy is közel állnak hozzám a nőiesebb darabok. :)

2021. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Metionin ***** válasza:
92%

14. Dettó, minden reggel úgy keltem fel hogy nemár, azt a szar inget kell megint felvenni :D

Szerencsére a legtöbb volt és a jelenlegi munkahelyem sem dresszkódos, általában egyberuhában járok be de ha nincs kedvem aznap harisnyázni, akkor simán felvehetem a farmert meg a pólót.

2021. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Farmer póló, ilyen munkahelyem van. Régen dolgoztam olyan helyen, ahol "rendesen" fel kellett öltözni, de az nem az én stílusom volt. Soha többé ilyen munka, pedig könnyebb volt, mint a mostani.
2021. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%

18.

“Nincs kedvem harisnyázni”


Érdekes hogy egysek mekkora ügyet csinálnak egy rongyból amit lábra kell venni!

Még ki is írják állandóan.

Egy férfi mikor lovagol azon hogy mikor milyen zoknit vesz fel?

Vagy egyáltalán ki is írja? Még a bőrcipő sem téma.

2021. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!