Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, ti hol vásároltok...

Hölgyek, ti hol vásároltok fehérneműt?

Figyelt kérdés

Annyi helyen nézelődtem, de egyszerűen sehol nem találok korrekt áron szép darabokat, hátha valaki tud ajánlani valamilyen boltot/webáruházat.

Előre is köszönöm.



2021. márc. 2. 00:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Kínai.

A fehérneműt turiba venni borzasztó igénytelen,amúgy a turival ezt leszámítva semmi bajom.

2021. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót ahol épp kapok rám valót. Astratex, Intimissimi, szökőévente Tescoban az F&F részlegen is találok. Bugyit meg bárhol, ahol megtetszik.
2021. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót általában a Lidl-ben szoktam venni. Pár bugyim is van onnan, de azt szoktam venni a Tescoban, kínaiban vagy max. leárazva a H&M-ben. Én őszintén szólva nagyon sajnálom a pénzt fehérneműre, mert az átlag fast fashion üzletekben is annyiba kerül egy bugyi mint egy póló... a fehérnemű boltokról nem is beszélve. Nekem pedig nincs is semmi extra igényem (a mellem is kicsi, annak is teljesen mindegy), csak legyen rám jó és legyen kényelmes, legyen jó az anyaga.
2021. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Nagy mellű csajok rohadtul nem kapnak máshol csak turiban, pláne vidéken. A kínaiban és a H&Mben megáll a tudomány DDnél, ha annál nagyobb akkor három opiciód van:


-bézs laktáló tehén style a triumphból

-£55/€55 +áfa rendelés külföldről

-turi vagy ebay

2021. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Bugyik:Lidl, C&A, H&M, néha New Yorkerben, ha találok valami cuki vagy vicces bugyit. Melltartók: Intimissim, Triumph, J.Press.

(nekem kényelmetlenek a kínai fehérneműk)

2021. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Metionin ***** válasza:
100%

Bugyi: kínaiból a varrás nélkülieket, pepco-ból vagy sinsay-ből a simákat.

Melltartót nem hordok csak ilyen kis sport topokat amiket általában kikből szerzek be a tiniosztályon. Meg bralettem van Sinsayből vagy 2 db ha olyan a ruha hogy kell alá.

2021. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Bugyit, zoknit bárhonnan... H&M, kínai, Aldi, tökmindegy csak pamut legyen.

Melltartót sokáig H&M-ben vettem, újabban Sloggi és nem is hiszem hogy vissza fogok térni az olcsóbb darabokhoz, ezen tényleg érzem a különbséget.

2021. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Sportmelltaró: UAs pro, Shock Absorbers (ezzel nem vacakolunk, minőség kell)


Utcai: Ann Summers, Marks & Spencer, Tu, Bravissimo, George, Victoria's Secret


Bugyi: van pár szettem ami összeillik, de pl menstuálós bárhonnan, H&M, noname ebayes, Wish, akármi.


Zokni: szintén

2021. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Sima melltartókat a pepcoban veszek, csipkéseket a H&Mben, Tezenisben, Woman Secretben nèha ha akció van
2021. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
H&M, Tezenis
2021. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!