Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, ti hol vásároltok...

Hölgyek, ti hol vásároltok fehérneműt?

Figyelt kérdés

Annyi helyen nézelődtem, de egyszerűen sehol nem találok korrekt áron szép darabokat, hátha valaki tud ajánlani valamilyen boltot/webáruházat.

Előre is köszönöm.



2021. márc. 2. 00:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, de én azt tapasztaltam az "értelmes árú" kategóriában a kínaiak a legtartósabbak, esztétika szempontjából meg ott van a legnagyobb választék is.


Volt már H&M-s, C&A-s, Takko-s melltartóm is, mindegyik hamarabb tönkrement mint a kínai boltos társaik.


Bugyit meg a pamutot szeretem, a fentebbi üzletek nagyrészében kB csak műszálasat lehet kapni.


Esküvőre gondolkodtam rajta, hogy veszek egy drágább intimissimi darabot, de végül nem ruháztam be rá. Lehet az tovább bírja, de 10x annyi ideig kellene kitartania, mint a kínaiak ahhoz hogy megérje..

2021. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!