Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként mit szoktál érezni, ha...

Nőként mit szoktál érezni, ha azt látod, hogy egy másik nő a strandon mondjuk tangás bikinit vagy valami hasonlóan sokat megmutató ruhát visel?

Figyelt kérdés
Ha árnyalnád a szavazási opciókat, nyugodtan tedd meg kommentben. Érdekel, hogy a többi nő hogy látja ezt a témát.

2021. márc. 28. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Semmit.

Nem érdekel.

2021. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%
Engem az sem érdekel, ha 120 kilós és pucér, totál leszarom. Én vagyok az, aki mindig mondja, hogy AKKOR NE NÉZD!, mikor a barátaim mutogatják, hogy fú, ez hogy néz ki, az hogy néz ki.
2021. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha egy nőn olyan tanga van, ami már tényleg nagyon pici vagy akár csak egy zsinór, azt közönségesnek és magamutogatónak tartom, de egyébként mindenki csinál, amit akar, nem érdekel, csak megjegyzem magamban, hogy szerintem ez már túl sok. Ha viszont egy normál, jó alakú nőn mondjuk brazil tangás bikinialsó van vagy valami olyan, ami nem is tanga, de nem is nagyibugyi, tehát kisebb, azzal semmi probléma nincs. Viszont ilyeneket szerintem azoknak, akik ducik vagy kövérek, nem kéne hordaniuk, mert nem mutat előnyösen.
2021. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan már volt hogy megkérdeztem hol vette annyira jól állt rajta.
2021. jún. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!