Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, ha azt kérném, hogy...

Férfiak, ha azt kérném, hogy öltönyben gyertek randira, milyen ruhát kérnétek tőlem cserébe? 23/L

Figyelt kérdés

Ha azt kérném, hogy fehér ingben, nyakkendőben és fekete öltönyben gyertek, rajtam milyen ruha kellene, hogy legyen cserébe?


Persze természetesen csak azok válasza érdekel, akik hajlandóak is lennének belemenni ebbe.



2021. ápr. 12. 12:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

Bérelnék a kedvedért egy stílusos öltönyt, de neked így kellene megjelenni:


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%
Bőrhatású leggings,feneket takaró szűk felső,magassarkú.
2021. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
67%

Én eleve így mennék, mert romantikus alkat vagyok. Illetve, azt hiszem, vagy fehér ingben, fekete nadrágban (és nyakkendőben), feltűrt ingujjal, vagy fehér ingben és zakóban. A nyakkenő és a zakó együtt talán túl formálisan hatna.


Viszont én meleg vagyok (de amúgy a magamfajták között sem jellemző ez)


32F

2021. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
45%

Először is végre egy nő akinek tetszik ez a stílus! Szeretem a fehér ing+ öltöny nyakkendőt.

Cserébe Én elvárnám a hölgytől, hogy Ő is hasonló elegáns ruhában legyen.

Mindenképp szoknya ami térd felé érjen. Sötétszürke vagy fekete színben. Anyagát tekintve szövet, vagy bőr (ami a hölgynek jobban tetszik). Fekete nylon harisnya, fekete magassarkú cipő. Hosszúujjú fehér ingblúz. Szem, és száj kifestve.

2021. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

24.

És rajtad milyen zokni lenne?

2021. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Ilyesmit:


[link]

2021. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Csak érdeklődnék, hogy azóta sikerült összehozni a randit? :)
2021. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nem, még nem :)
2021. máj. 4. 12:19
 29/33 anonim ***** válasza:
31%
Ezen nem is csodálkozok, ilyen kislánnyal ki randizna..
2021. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ilyen időben magassarkú, szövetkabát, fekete harisnya és egy olyan ruha, ami nem is túl hosszú, nem is túl rövid, derekad kiemeli, esetleg a dekoltázsodat is (nem r.bancosan, hanem mondjuk elegáns v nyakkivágással), melegebb időben magassarkú vagy magassarkús szandál, hasonló ruhával, elegáns kiegészítőkkel (ékszer, kistáska).
2021. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!