Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, ha azt kérném, hogy...

Férfiak, ha azt kérném, hogy öltönyben gyertek randira, milyen ruhát kérnétek tőlem cserébe? 23/L

Figyelt kérdés

Ha azt kérném, hogy fehér ingben, nyakkendőben és fekete öltönyben gyertek, rajtam milyen ruha kellene, hogy legyen cserébe?


Persze természetesen csak azok válasza érdekel, akik hajlandóak is lennének belemenni ebbe.



2021. ápr. 12. 12:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#24, Egyet értek, de szájkifestés nélkül.
2021. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Én szeretek elegánsan kinézni, és szerintem egy randin ez elvárható mindkét féltől.


Ha választanom kellene, hogy miben legye a lány, akkor ez lenne: egy elegáns egyberuha, ami nem túl szűk, vagy egy elegánsabb felső egy kb térdig érő szoknyával, harisnya és magassarkú. De igazából a lányra bíznám, mert a lényeg, hogy jól érezzük magunkat mindketten, és kényelmetlen ruhában nem érzi jól magát senki. Az meg nem jó, ha az én kedvemért bárki kellemetlenül érzi magát.


Kérdező! Remélem kielégítő választ adtam. A sok idiótával meg ne foglalkozz, nem érnek annyit.

2021. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Olyat amiből gyorsan ki csomagollak!
2022. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!