Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Homokóra alkatú lányoknak mi...

Homokóra alkatú lányoknak mi előnyös és mi előnytelen viselet?

Figyelt kérdés
Légyszi képet is csatoljatok

2021. ápr. 25. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igazából minden előnyös lehet bizonyos szempontból, de az különösen jól áll, ha a deréknál meg van kötve vagy hasonló, hogy kiemelje az alak előnyét (vékony derék).
2021. ápr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan előnytelen a bő ruha, ami elrejti az alakot, derékban karcsúsított, vagy kötős ruhák a legjobbak. Még a teltebbeknek is ez a legjobb szerintem, ha nem alma típusú, hanem homokórához közelítő alkatú.
2021. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A második jól mondja, derekat kiemelő szabás kell, azok a ruhák még akkor is jól álltak, amikor 80 kiló voltam. A bő cuccok viszont felejtősek.
2021. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Derékban karcsúsított, alul bővülő ruhák például jól állnak.
2021. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Én homokóra alakú vagyok :). Nagyjából már kitapasztaltam mi áll jól és mi nem. Az sem mindegy, hogy magas vagy-e vagy alacsony. Én alacsony vagyok 160 cm, tehát öltözködésnél még ezt is figyelembe kell vennem. Amik jól állnak egy homokóra alkatú lánynak: A vonalú szoknya, térd fölé érő szoknya, farmerben szerintem a szűk szabásúak (lehet magasított derekú is.), V alakú poló de egyes kerek nyakú polók is jól állhatnak, szerintem felső részben is inkább a szűk fazon áll jól, ja és az ujj nélküli felsők minden mennyiségben. Pulcsi is inkább legyen karcsúsított vagy olyan ami kiemeli a derekad (tehát oldalt szűkített.). Ruhában az alakkiemelő ruhák, az A vonalú ruhák, peplum vagy sellő ruhák a jó választás. Egy jó alakkiemelő blézer is feldobhatja a szetteidet. Kabátban is inkább a rövidebb, megkötősebb fazonokat válaszd. Ha alacsony vagy vékony övvel a derekad is feldobhatod, ha magasabb vastag öv is kerülhet rá. Ha alacsony vagy inkább a magasabb sarkú cipőket keresd, persze az is jó ha csak kis sarka van. Remélem segítettem valamit
2021. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszi :3
2021. júl. 25. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!