Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-26 éves lányok/nők ti hol...

20-26 éves lányok/nők ti hol szoktatok ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
Általaban milyen színű ruhákat hordtok és mi az a szín amit nem szoktatok hordani?
2021. máj. 2. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Hm, zara

Fekete, feher, bezs, fold szinek, farmer.

Rikito neont nem vennek fel.

2021. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy igénytelennek számítok, de általában a H&M-ben, C&A-ban, Takkoban meg hasonló helyeken veszem a ruháimat...

Van azért pár márkás cuccom is, pl. farmernacik, blúzok, télikabát, és a cipőkre is kényes vagyok, mert az olcsóknál általában azt tapasztaltam, hogy feltörik a lábamat és hamar tönkremennek.

Inkább a sötétebb színeket kedvelem. Bordó, sötétlila, rozsdaszín a kedvenc színeim.

(24 éves vagyok amúgy.)

2021. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2-ik vagyok, lefelejtettem, hogy rózsaszínt pl. semmiképpen sem hordanék. :)
2021. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Humanában, jófogáson stb szoktam használt ruhákat venni, kivéve fehérneműket, fürdőruhákat, zoknikat és harisnyákat. Utóbbiakat vagy Lidlben és hasonló helyeken veszemvagy itthon Bartók magamnak. Ja és ruhákból is van amit magamnak vártam.

Szinekből mindegyiket szívesen látom a ruháimon, általában a mintás, retro, vintage, népi, minnêl színesebb dolgokat szoktam keresni.

2021. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Orsay,H&m,Envy, néha Stradivarius.

Zaraval csak az alkalmazáson keresztül szemezgetek, a városunkban sajnos nincs üzletük.

Bézs, fehér, fekete, nude színeket szeretem. :)

23N

2021. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó vagyok, a piros sajnos nem az én színem (de másokon tetszik), ezért azt nem tudom hordani, nem áll jól.
2021. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Zara, H&M, Stradivarius, Bershka, asos.com (bár brexit óta onnan nem rendeltem)

Fekete, bézs, ritkán fehér. Nem hordok rikító és világos színeket.

2021. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Turkálóban vásárolok.
2021. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Általában az Orsayból vásárolok. Mindenféle színt hordok, kivéve a neon sárga/zöld/rózsaszín, és a barna különféle árnyalatait. Általában egyberuhákat viselek, egyenes és harang szabásúakat. Farmert, nadrágot ritkábban, de előfordul.
2021. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Egy ideje online rendelek csak ruhákat, jó 2 éve kb.

Hiába megyek be bármelyik ruhaüzletbe, nincs kedvem körülnézni, próbálgatni és hasonlók.

Macerásnak érzem, pedig régen akár mindennap elmentem nézelődni és vásárolgatni.

Sötét színeket kedvelem, de mindenféle szín megtalálható a ruhatáramban. Fehér színt nem szívesen viselek.

24/L

2021. máj. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!